Pełna lista bajki Disneya

Pełna lista bajki Disneya

Z biegiem lat, nazwa firmy stała się synonimem jakości Disney, kolorowe i dobrej kreskówki dla dzieci, które wyglądają ciekawe i przez małe i dorosłych. Wszystkie dzieci uwielbiają oglądać bajki Disneya – są one tak wiele dobrych piosenek, zabawne postacie, śmieszne taniec bohaterów, oraz, oczywiście, w ich dobro zawsze zwycięża nad złem!

Jego firma Walt Disney Walt Disney założona w 1923 roku, a dziś jest to jedna z największych firm w branży z kreskówki, która jest właścicielem 11 parków rozrywki, liczbę kanałów, czasopismach i na postaci z kreskówek Disneya bohaterowie mogą kupić setki zabawek.

Dziś firma liczy ponad 50 niezwykłych filmów fabularnych (numeracja jest sama spółka), które krytycy nazywali „Disney kanonu”. Rzeczywiście, jeśli przyjrzymy się uważnie kreskówek Disneya, można zobaczyć wysokiej jakości pracy na szczegóły, mnóstwo zabawnych charakterów pomocników bohaterów i jedną regułę niezmienny – pomimo wyzwań bohatera, film powinien być absolutnie szczęśliwe zakończenie. Dlatego wierzymy, że nadesłanych filmów animowanych Disneya – online, najlepsze leczenie żalu i smutku dla dzieci i dorosłych.

Spójrz wraz z rodziną, „Aladyn”, „Lilo i Stich”, „Nowe szaty króla” – wszelkie kreskówki do wyboru, i będzie można śmiać się jak dzieci i myśleć nie zapomnę, że jesteś sortowania tęsknoty!

Zebraliśmy się w katalogu Multzony najlepsze Disney – filmy ulubieńcem wszystkich dzieci Mickey Mouse, kompletny zbiór pełnej długości kreskówki o księżniczek Disneya, najlepsze przygody Kaczora Donalda, Chip i Dale, Sknerus McKwacz, Goofy, Minnie i setki innych znaków rozpoznawalnych każdego dziecka!

Twoje dzieci nie widziałem arcydzieła światowej z Disneya – „Kopciuszek”, „Królewna Śnieżka”, „Piękna i Bestia”? Nadszedł czas, aby je połączyć z przodu ekranu i ciesz się te historie, wspominając swoje dzieciństwo i pierwsze wrażenie oglądania tych wspaniałych animowanych funkcji. Dodać do oglądania klasyki Disneya dobrej tradycji rodzinnej, będzie w niedzielę wieczorem wszyscy członkowie rodziny.

Niech stanie się pierwszym umieścić swoje dzieci kreskówki, który po prostu musi wiedzieć, co współczesny człowiek. Zobacz „The Lion King”, „Ranger”, „Aladdin”, „Robin Hood”, „Księga dżungli”!

Zanurz się w świecie baśni, które mogą być dostępne w każdym wieku, jeśli oglądać bajki Disneya. Na Multzone można oglądać online, bajki Disneya całkowicie darmowe i przydatne odtwarzania nie pozwala wstać z kanapy, aby przełączyć między bajki!

Share →