Pętla powietrza

Pętla powietrza

Knitting większości próbek wykonywane przez hakiem, zaczyna się łańcuchowych bazowej kilku szwów. Łańcucha pętli powietrza, rozpoczynając następny produkt lub wykonywane w okresie godowym, w następujący sposób:

Krok 1. Weź nitkę i zrobić pętlę z węzłem. Następnie wrzucić do wątku na haku w kierunku wskazanym na rysunku (lub chwycić jej szydełka).

Krok 2. wyciągnij nowej pętli od pętli znajduje się na haku. Pierwsza pętla łańcucha dzianiny powietrza.

Krok 3. Powtórz kroki 1 i 2, lewa pętle zwrotne powstają; utrzymać powietrze bezpośrednio w łańcuchu haka. Węzeł zacisnąć na początku łańcucha powietrza pociągnąć krótki koniec gwintu.

Krok 1. dziania rozpoczyna się na końcu łańcucha pętli powietrza Membrany do pomp delta, albin-pump.ru cennik Pump. Wprowadź hak w drugiej pętli niego rzucić z wątku na trzonku haczyka i wyciągnij go przez dwie pętle są na haku. Pierwszy polustolbik gotowy.

Krok 2. Powtórzyć etap 1 dla każdej iteracji aż do końca cyklu. Pierwszy rząd polukolonok gotowy.

Kolumna bez nakida

Krok 1. dziania zaczyna się na końcu łańcucha pętli powietrza. Wprowadź hak w drugiej pętli niego rzucić z wątku na trzonku haczyka, a następnie wyciągnij go przez pierwszą pętlę na haku.  

Krok 2. Rzut wątek na trzpieniu haka, a następnie wyciągnij go przez dwie pętle są na haku.

Krok 3. Hak jest tylko jedna pętla stokrotki Seryjne – Pole zdjęcie stokrotki sendflowers.ru. Pierwsza kolumna bez nakida gotowy. Powtórz kroki 1 i 2 dla każdej pętli, aż do końca serii.

Pierwszy wiersz drutach kolumn bez nakida.

Pokój kolumna bez nakida

Krok 1. dziania zaczyna się na końcu łańcucha pętli powietrza. Wprowadź hak w trzecim pętli niego, rzucać z gwintem na haku, wyciągnąć go przez jedną pętlę na haku.

Krok 2. Rzuć wątek nie hak i ciągnąć go przez pierwszą pętlę tylko na haku.

Krok 3. Teraz na haku są dwie pętle. Ponownie wrzucić z gwintem na haku, a następnie wyciągnij go przez dwie pętle są na haku.

Etap 4. haka – jedną pętlę. Pierwsza podwójna kolumna bez nakida gotowy. Powtórz czynności 1 – 3, na każdej z pętli, aż do końca cyklu.

Pierwszy rząd podwójnych drutach kolumn bez nakida.

Share →