Petunia kaskadowa na zdjęciu - Jasność Falls

Petunia kaskadowa na zdjęciu – Jasność Falls

Kaskada lub ampelnoe petunii najbardziej popularnych w Europie balkonów krajobrazu mieszkań miejskich, werand i tarasów, restauracji i kawiarni. Jesteśmy bardziej powszechne w miejskim buszu petunii. Ale coraz plantatorzy zwrócić uwagę na petunie z pędów długich wspinaczkowych.

Petunia kaskadowa zdjęciu prawie nikt nie może pozostać obojętny. Ze względu na długość pędów, który osiąga 80-100 cm, lądując ten rodzaj kwiatów petunii przypomina wodospad. Posadzone na balkonach obejmują one ich kwitnienia dywan płot całkowicie, co wygląda bardzo piękne.

Rosnące petunie kaskadę nie jest inaczej, niż jesteśmy przyzwyczajeni do rosnącego krzewu petunii. Można sadzić nasiona lub propagowanie przez sadzonki petunii.

Jeśli chcesz ampelnoe petunie w doniczkach wiszących, a następnie w jednej rośliny doniczkowe prawej 3 do 5 roślin. Następnie rozmieszczenie kwiatowym będzie gruba na to będzie dużo kolorów. Silnie sadzonki w doniczkach nie pogrzebać korzenie w petunii przetargu, mogą być łatwo uszkodzone.

Kaskadowo petunii lepsze krzewy potrzebują prischipnut każdego zakładu, na wysokości 5-6 liści. Zrób to lepiej w 10-15 dni po transplantacji sadzonki w doniczkach stałych.

Petunia kaskadowa na zdjęciu zwykle upstrzone mnóstwem kolorów. Aby osiągnąć ten sam obfitego, paszy Rośliny w każdym podlewania nawozu mineralnego. Można również zorganizować stosowania dolistnego.

Petunie – bardzo "żarłoczny" Rośliny w zakresie nawozów, ale dla takiej opieki hojnie dziękuję bujny rozkwit.

W upalne dni, wody te petunie trzeba codziennie. Jeśli doniczki lub pojemniki z roślinami umieszczone w ogrodzie, można podlać je bezpośrednio z węża.

Share →