Pieczenie twaróg. Twaróg ciasta

Pieczenie twaróg. Twaróg ciasta

Pieczenie twaróg pyszne, zdrowe i zróżnicowane. Nadaje się do pieczenia żadnego sera. tłuszczu i tłuszczu, miękkie, suche, świeże i kwaśny, sklep i kupić na rynku. Nawet ser nie jest pierwszą świeżość, która w odniesieniu do żywności "właśnie tak" nie jest bardzo dobra, można dodać do ciasta.

Wystarczy wybrać odpowiednią receptę lub dostosować go pod istniejącym sera.

Twaróg ciasto jest zwykle rodzaj piasku lub placek ciasta. Substytuty serami w recepturach oleju. redukcji kalorii ciasta. Oczywiście, jeśli Ser kwaśne i test przeszedł.

Z serem ciasto jest upieczone, nie tylko wszystkie swoje ulubione ciasteczka z dzieciństwa. i torty, cupcakes. babki, a podstawą do tarty.

Jeśli ser stosowany do pieczenia, jako wypełnienia należy zwrócić uwagę na temperatury pieca. Normalnie nie powinno to previshat160 stopni Celsjusza. W wyższych temperaturach, fałdy białka ser, stając się sztywna, «guma»,

Jaja. dodać do sera, pomoże zapobiec ten problem.

Najbardziej znanym przedstawicielem słodkich wypieków z twarogu – sernik. "dziedzic" tzw «Lwów Serniki», W słodkich wypieków z twarogu często dodaje się owoce, jagody, radości, kakao lub czekolady, kandyzowanych i suszonych owoców.

Jak ser pójdzie dobrze z pikantnymi zielonych, liściastych warzyw, buraki, marchew, pomidory, można myśleć o wielu opcji pikantne ciasta ser.

Jak wybrać ser jakości

Sernik: Historia powstania, recepty

Share →