Piękne i twórcze stoliki z rękami

Piękne i twórcze stoliki z rękami

Witam drodzy feshionchanki)

Dziś chcę mówić o tym, jak zrobić kilka rzeczy do domu sama. W tym przypadku –będzie stolik. Dodać większość mebli nie jest trudne, ale trzeba mieć minimum narzędzi. Potrzebne: układanki (ale przyjść i piła do metali i równiny, ale to będzie trudne do cięcia), szlifierka (można użyć papieru ściernego) i śrubokręt.

Dla elementarnej szafie są wymagane nawet specjalne umiejętności, oczywiście, że nie jest konieczne, aby rozpocząć z technicznie skomplikowanych struktur, ale rack z kilku półek wielu będzie w stanie to zrobić.

W niniejszej publikacji, wszystko, co chcę powiedzieć, jak zrobić proste stoliki do salonu lub sypialni

Jeśli nie możesz zrobić własne meble, można ozdobić go. Zawsze można zamówić w sklepie meblowym i stolik będzie kosztować nie jest drogie.

W tej tabeli składa się tylko z prostokątnego arkusza sklejki lub laminatu. I można położyć poziom laminatu Cuts brzoza, najlepiej o tej samej średnicy.

Sprawiają, że bardzo łatwo znaleźć ważny materiał. Słupki należy umieścić na klej, a z drugiej strony śruby Peru lub długi gvozdyami (opcjonalnie). Pożądane jest, aby zamocować dolny koła dla łatwej obsługi.

Share →