Piękne kwiaty z tkanin własnych rękach

Piękne kwiaty z tkanin własnych rękach

Menu główne ” Piękne kwiaty z tkanin własnych rękach

 • Kwiaty sztuczne: historia i rozwój
 • Tkanina sztucznych kwiatów
 • Wzór Gotowanie
 • Przygotowanie szczegóły
 • Podając szczegóły sztywności
 • Podstawowe zasady dziurek
 • Szczegóły połączeń

Naturalny kolor – to w porządku. Delikatny aromat otula pokój. Piękne pąki dekoracji wnętrz. Ale naturalne kolory wadą. Szybko znikają.

Nie można powiedzieć o kolorach tkaniny. Ich piękno jest praktycznie wieczna. Dlaczego prawie? I spróbować bud w rękach małego dziecka, wtedy zrozumiesz. Mówiąc o ręce. Czy wiesz, że otrzymuje bukiet pięknych tkanin stworzonych przez Ciebie? I nie mów, że jesteś trzyma igłę raz w roku, a każda próba kończy się z rozbitego materiału rzemiosła.

Tworzenie kwiatów tkanin własnymi rękami nie jest trudne. W jaki sposób? Kto nauczy.

Kwiaty sztuczne: historia i rozwój

Ale przed rozpoczęciem szkolenia, opowiedzieć trochę o historii sztucznych kwiatów. Pojawiły się pierwsze żonkile, róże i stokrotki tkaniny w 3. wieku pne. Kusząca Egipcjanie ozdobione sztucznymi kwiatami ubrania. Greczynki postanowiła również być na bieżąco z modą, a po opanowaniu rzemiosła, nie tworzy pąki tkanki. Ale uważane za najpiękniejsze sztuczne kwiaty, które zdobią kościół w czasie wakacji. Tworzenie kwiatowe kolaże materialnych zakonnic.

Czy włożyli w ich duszy, rękodzieła, więc działał aura klasztor, ale kwiaty wychodzą naprawdę naprawdę boskie.

Następny (w 15 wieku), moda na sztuczne róże i żonkile przyjechali do Włoch. Stamtąd do Francji – imperium w świecie mody. To było Francuzów z entuzjazmem zaczęli nosić ubrania porozrzucane pąki wykrochmalonym materiału. Dlatego też, każdy miał zakład krawiecki z specjalnie przeszkolony dziewczyny który zaangażowany był tylko w tym, że szyte sztucznych kwiatów.

Aż do 19 wieku stało się tak popularne, rękodzieła, który rozprzestrzenił się do wszystkich pozostałych krajów, w tym Rosji. Szczególnie podobały dekoracji tkaniny kwiaty żeński kapelusze. Na głowach młodych dziewcząt skulony łóżka karnego.

Muszę przyznać, że nie tylko panie szczęśliwe kupić nowe produkty z kwiatów sztucznych, ale także konkurowały ze sobą, do kogo wspaniały strój. Naturalnie, pąki tkaniny zdobione nie tylko kapelusze, sukienki i tak krawiec musiał zrównoważyć równowagi między nakrycia głowy i podstawowego stroju. Szczególnie podobały sztuczne róże zostały utworzone z wykrochmalonym tkaniny. Muszę przyznać, że dziś coraz bardziej powszechne, aby zobaczyć sztuczne kwiaty ozdabiania kapeluszy osoby królewskie (zazwyczaj członkowie rodziny królewskiej nosić kapelusz do wyścigów), ubrania, a nawet buty. I udekorować czerwony strój rose tkanina może nie tylko księżniczką, ale również bardzo przeciętne dziewczyny. Pytanie tylko, gdzie nosić ten kwiat doskonałość.

Zanim więc przemyśleć szkic przyszłego sukni, pomyśl o jego wykonalności.

Tkanina sztucznych kwiatów

Jeśli poważnie chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć bukiety tkaniny, należy wiedzieć, że nie każdy nadaje się do takich segmentów ręcznie.

 • Wiedza ta wymaga użycia bardzo monochromatycznej tkaniny.
 • Nie wyrzucaj skrawki tkanin, które pozostają po szyć.

  Czasem niewielkie płaty pięknych kwiatów sztucznych przyjść jak skrawki łatwiej pracować niż dużym kawałku tkaniny.

 • Dla realistyczne kwiaty w pełnym rozmiarze ubiory męskie, takie jak bawełna, satyna, perkalu, satyna, jedwab, batyst, krepdeszyn.
 • Jeśli planujesz zrobić boutonniere na ubrania, potrzebne będą następujące rodzaje tkanin, takich jak jedwab, aksamit, aksamit, Panne, brokat, satyna, srebra lub złota brokatu, skóry i przekleństw.
 • Dobrze wyglądają sztuczne kwiaty, których tworzenie było używane kilka rodzajów tkanek.

  Więc eksperymentować!

Kolejną tajemnicą jest obarczona kwiatów robótki? W rzeczywistości, wiele z nich. I poznać tajniki jednego czytania artykułu jest po prostu niemożliwe. Ale jeśli czujesz palące pragnienie, aby stworzyć piękny bukiet i doświadczenie szmatką, a następnie będzie sukces!

Wzór Gotowanie

W tworzeniu sztucznych kwiatów wszystkim samych jak przy szyciu spódnicę lub sukienkę. Proces zaczyna się od pomysłu, a kończy Wzór. Dlaczego warto zatrzymać?

Tak, bo jeśli wyciąć szczegóły źle, nie ma kwiatów nie będzie działać, a dobra inicjatywa umrze na winorośli. Aby temu zapobiec, należy pamiętać o kilku tajemnic:

 1. Przed szyć co był kwiat, trzeba zrozumieć jego strukturę. Aby to zrobić, kup to kwiatostany i spojrzeć na jego strukturę, kształt płatków. W razie potrzeby – zdemontować żywy kwiat i bazgrołów na wzór papieru „z natury”.
 2. Nawet w takich prostych elementów jak płatki kwiatów, ma lewej i prawej strony. Dlatego, tworząc wzór, zaloguj szczegółów.

  Więcej informacji można zostawić na wzór, to łatwiej będzie pracować.

 3. Gdy wszystkie szczegóły przyszłości kwiat wycięte z papieru budowy można rozpocząć produkty cięcia. Z tego wzoru rozprzestrzenił się na segmencie na ukos. Śledzenie szczegóły lepiej specjalną kredę lub resztki.

  Fakt, że inne środki nie są często usuwane z tkaniny będzie wygląd gotowego kwiat niechlujstwa.

Przygotowanie szczegóły

Nie spiesz się szyć części cięcia. Zanim zaczniesz, musisz je umyć i Pat, jeśli to konieczne, aby odcień. Przy okazji, jeśli masz zamiar zrobić kwiat z małych części (np, chryzantemy), farby nie powinny szczegóły i segmentu przed cięciem.

Zdarza się, że otrzymany sygnał nie spełnia Twoich oczekiwań. Na przykład, barwnik jest zbyt intensywne, lub odwrotnie, zbyt słabe. Nie jest konieczne z tego powodu ponownego wyciąć szczegółów.

Wystarczy zmyć barwnika z tkaniny gorącym roztworem wodorosiarczanu sodu (5 g substancji na litr wrzącej wody) i odświeżenia ponownie.

Niektóre kolory natura obdarzyła piękny kontrast brzegów płatków. Powtórz to nie jest takie trudne. Po prostu nie być zanurzone w płatkach farbowania, starając się uzyskać jak najwięcej z rogu.

Remis znacznik granicy.

Podając szczegóły sztywności

Wielu zastanawiało ponownie przeczytał pierwszą część artykułu w wyszukiwania słowa „żelatyna” i „skrobi”. Przecież te dwie substancje mają informacje potrzebne sztywność. To prawda. Tylko kwiat skrobi przyszłość mamy po ostatniej kropli farba wyschnie. Każda kobieta wie, udział skrobi hodowli.

Jesteśmy pewni, że nie po prostu cieszyć się sztuczek babci do spódnicy trudniejsze. Od wszystkich kolorach, a także odzieży. Tutaj należy wziąć pod uwagę to, że wymagane jest cieńszy materiał, większe stężenie skrobi (lub żelatyny).

Jeśli nie aksamitne kwiaty, należy pamiętać, że z przodu tkaniny nie powinien być narażony na skrobię. Mieszaniny żelatyny stosowane wyłącznie od wewnątrz cięcia aksamitu z wacikiem.

Podstawowe zasady dziurek

Przed utworzeniem boutonniere dla ukochanej, zrozumienia dla siebie kilka zasad ich tworzenia:

 1. Należy unikać dużych kwiatów. W boutonniere zebrać tylko małe różyczki.
 2. Stosować tylko w barwienia tkaniny odporne barwników. Wyobraź sobie, co się stanie z twoim kolorze, jeśli farba w niewłaściwym czasie rzuci?
 3. W boutonniere nie muszą łączyć wiele kolorów. Wszystko musi być harmonijny. Tsvetik-semitsvetik – to w porządku, ale wyobraź sobie, że w butonierce swoich garniturach.

  Wygląda? Stylowy chryzantemy? To prawda.

  Więc opuścić soczysty kolor krajobrazu.

 4. Jeśli się boutonniere z wieloma gałęziami, upewnij się, że wszyscy wybrali ten sam kierunek.
 5. Na trzpieniu, używać tylko cienki drut, pokryte tkaniną.

  Jednak jakość i materiał, a przewód powinien być na górze, jeśli chcesz, aby mógł w czasie długiego boutonniere.

Szczegóły połączeń

Przed rozwijać rzemiosła kwiatów, to na pewno nie uzbrojony dużo książek z kolorowymi zdjęciami. Zgadza się. W takich wzrokowa każdy etap montażu nie jest opisany tylko w szczegółach, ale także fotografowano. Ale jeśli ułożyła bukiet i jest diametralnie różne od tego obrazu, który zdobił pomocy robótki, nie martw się. Pamiętaj powiedzenie, co nie jest takie trudne. I w żadnym wypadku nie wyrzucać próby tworzenia sztucznych kwiatów z własnymi rękami. Nie udało się, po raz pierwszy?

Spróbuj innego.

Materiał został dostarczony jlady.ru

Share →