Piękne ramki do zdjęć z jego własnymi rękami

Piękne ramki do zdjęć z jego własnymi rękami

Ramki do zdjęć z ich rąk nie trudno. Jeśli chcesz ozdobić swój dom zdjęcie w pięknym części? Następnie skorzystać z naszych porad.

Ludzie lubią patrzeć na obraz z boku. Miło nam rozpoznać ich piękno. Lubimy zdjęcia gdzie są młodzi.

Te zdjęcia nie ukrywamy daleko szafki i spróbuj umieścić każdy umysł, tak że każdy może dać się ponieść i uczynić nas komplement.

Ale nie tylko zdjęcie jest tak samo ważna rolę odgrywa ramce. Nawet najbardziej niesamowity obraz przyciemniony, jeśli umieścić go w strasznym i nieciekawej ramie.

Ramka pozwala pokazać innym swoje osobiste chwile życia w najlepszym wydaniu. Dlatego każdy, nawet najbardziej nie publicznie, powinno być kilka zdjęć w pięknych ramach.

Teraz w sklepach można zobaczyć różne opcje klatek obrazu. Pochodzą one w szkła, drewna, tworzyw sztucznych. Dlaczego tylko pole elektroniczny, w którym można pobrać dużą liczbę zdjęć.

Jednak, bez względu na to, jak daleko odszedł postęp i eksperymenty, które poszły projektantów, najcenniejsza jest rama wykonana własnymi rękami.

Jak zrobić ramkę do zdjęć

W celu ramkę od początku do końca, musimy następujące materiały:

 • Bardzo gruba tektura
 • Specjalny lakier
 • Klej
 • Rysunku tuszem
 • Pędzle, ołówki
 • Koraliki

Produkcja osobowych ramce:

 1. Najpierw musisz wybrać zdjęcie, dla którego będziesz mistrzem i ramki. Robimy to, aby nie mylić z wielkością zdjęcie. Zdjęcie normal wyglądał w ramie, powinna wynosić 1,5 cm większa niż zdjęcia.
 2. Ołówek na kartonie i wyciągnąć niezbędne kontur wyciąć. Dodać dwa takie same spacje.
 3. Na jednym narysować puste rozmiary zdjęć do tego możliwe jest tylko koło.
 4. Teraz krok do tyłu od zamierzonego linii na każdej stronie od 5 mm. Tak więc, należy uzyskać prostokąt mniejszy niż na zdjęciu.
 5. Wytnij starannie nożyczkami ten prostokąt.
 6. Na ramy wklejony koralików. Możesz zrobić punkt kleju na ramie i blokuje kulki.
 7. Jeśli lubisz kolor koralików, można zostawić ramkę w taki sposób. A może masz trochę farby i dekoracji z koralików w dowolnym kolorze.
 8. Po barwieniu, poczekać, aż całkowicie wyschnie i ustalić kolor lakieru.
 9. Tektury wyciąć i skleić klapkę podtrzymującą go do ściany tylnej ramy.
 10. Umieszczenie dwie spacje w ramie z kleju i wszystkich.

Ogólnie o wiele łatwiej po prostu urządzić istniejącej ramki. Pożądane jest, aby był on wykonany z drewna. W dekoracji można użyć co wyobraźnia pozwala.

To może być małe pęczki, na przykład, od bioder i jesiennych liści. Możesz zrobić biżuterię z koralików, perełek, pasów makrama. A to jeszcze nie wszystko.

Jego dziewczyna ma urodziny, możesz przesłać ramkę ozdobione kolorowymi przyciskami. Na pewno się zebrać wiele niepotrzebnych domu pugovok. Wystarczy wziąć drewniane ramki, klej i przycisków.

Ostrożnie skleić je do ramy i wszystkich – wielki dar gotowy.

Wyglądają niesamowicie piękne ramki do zdjęć, ozdobione ornamentami. Niekoniecznie w tym celu podjąć metale szlachetne, można użyć biżuterii, która nie została zużyta. Zasada jest taka sama dekoracji.

Wystarczy przykleić kamienie, broszki i łańcuchy na ramie.

Jestem pewien, że wielu odwiedzających na morze, zbierać kamienie i muszle. Dlaczego więc nie wykorzystać ich do tworzenia unikatowych ramek. Klejona muszle koniecznie lakierowania dla dodatkowego blasku.

Ręce mogą zrobić nie tylko ramki. Najważniejsze, że miał ochotę ozdobić swoje życie. I czy nie jest za późno, nie sądzę, że zdobienia zdjęć – ramki jest dziecinnie.

Wręcz przeciwnie, dla Ciebie jest to świetna okazja, aby odpocząć.

Share →