Piękne usta

Piękne usta

Piękne usta – To jest nie tylko jednym z najbardziej atrakcyjnych cech, ale także jednym z najbardziej delikatna i wrażliwa. Delikatna skóra warg jest najeżona miliony zakończeń nerwowych, pozbawiona gruczołów łojowych i często suche, a zatem wymaga systematycznej i starannej konserwacji.

Powietrza, zimne pory roku, a niektóre są złe szminka na ustach i suszy. Po tych prostych wskazówek pozwoli zaoszczędzić usta zdrowe i kuszące.

Jak utrzymać piękne usta?

W celu utrzymania piękne usta młoda i gładka, wybierając kosmetyki usta w sklepie, wolą szminki i połysk, który składa się z masła kakaowego, witaminy A i E, olej migdałowy.

Dobry przepływ krwi warg nadaje im naturalny kolor różowy. Aby to zrobić, należy masować usta miękką, suchą zębów pędzla lub frotte. Do masażu wycisnąć trochę balsam do ust i mają zastosowanie do warg.

Osuszyć chusteczką i nadwyżkowych środków na minutę delikatnymi ruchami okrężnymi masować skórę warg. Wykonujemy ruch bez zbędnej presji. Procedura ta powinna być przeprowadzana regularnie i stać się nawykiem.

Usta

Aby odświeżyć kolor piękne usta i usunąć martwe cząstki skóry, poprawiają krążenie krwi, wykonać peeling procedury. W delikatnym peelingiem dla delikatnej skóry warg jest odpowiednia mieszanka kaszy manny i płynnego miodu. Złuszczanie wygładza skórę i sprawiają, cieńszą górną warstwę naskórka.

W celu wygładzenia skóry piękne usta, powrócić do naturalnego blasku i miękkości regularnie zrobić maskę na usta. Przed pójściem do łóżka, stosuje się na usta witamina E nawilżają oleju i zmiękczają skórę warg.

Maski piękne usta:

Do przygotowania odżywcze maski Lip Mix soku świeże marchewki i trochę śmietany, stosuje się na skórę warg przez 5 minut.

Jeśli usta są bardzo suche, traktować z maską płynnego miodu, sera, sok z ogórka i kwaśną śmietaną.

Jeśli masz suchą skórę warg pomoże również maskę kwaśnej śmietany, kilka kropli soku z cytryny i oleju rokitnika.

Jeśli usta są suche i popękane, zastosowanie płynnego miodu i przytrzymaj przez 5 minut.

Uroda Warga

Jeśli są pęknięcia na wargach, szczotka z mieszaniny tartym jabłkiem i rokitnika zwyczajnego olej.

Ćwiczenia na piękne usta:

Aby utrzymać młody i atrakcyjny kształt ust, dać kilka minut gimnastyki. Codzienny zrobić dwie proste ćwiczenia.

Liczba Ćwiczenie 1: Umieść swoje usta, a jeśli chcesz, aby ugasić ogień i cios, zrelaksować usta. Dodać do 5 razy.

Liczba Ćwiczenie 2: Wpisz swoje usta i zacząć oddychać powietrzem, najpierw powoli, ale w końcu szybko. Powtarzanie do 5 razy.

Share →