Piękny ślub fryzura 2014 - przygotowania do ślubu

Piękny ślub fryzura 2014 – przygotowania do ślubu

Każdy z nas marzy o własnym ślubie. A dla wielu, to marzenie się rzeczywistością w przyszłym roku, a teraz jest to możliwe do stopniowego przygotowania do ślubu, i dowiedzieć się o trendach w branży fryzjerskiej i ślubne fryzury będą istotne w wiosna-lato 2014. A więc, zobaczmy kilka ciekawych trendów w świecie mody ślubnej w 2014 roku, jak również ściśle w pięknych fryzur prezentowanych na wybiegach Fashion Week 2013 w ubiegłym.

Na zdjęciu – retro fryzura z Monique Lhuillier wiosna – lato 2014 Opaski z kamieni, pereł, koralików i kwiatów trafi mody ślubnej 2014

W nadchodzącym sezonie w historii staje się istotne fryzury z warkoczami. jak również różnych tkania, włosów, muszli, ogólnie wszystko, co da starych fryzur. Po tym wszystkim, te fryzury są doskonale połączone z retro – sukienki i suknie ślubne w stylu klasycznym.

Powiązane artykuły:

Na zdjęciu – łatwe fryzury panny młodej skutecznie w połączeniu z piękną koronką bandażem – obręcz, wyszywana kamieniami i koralikami. Kolekcja Zaczarowana Atelier 2014

Bardzo piękne fryzury i akcesoria do nich można zobaczyć w kolekcji Zaczarowanej Atelier w 2014 roku specjalnie dla narzeczonych, projektanci opracowali opaski na głowę, opaski, kwiaty, biżuterię i różne rodzaje welony i kapelusze.

Powiązane artykuły:

Na zdjęciu – zdobią muszle i splot lepsze kolory i obręcze

Jeśli zdecydują się na ślub z kaskadą włosami – to będzie korzystne sukienka z dekoltem tłoczenie. Można łatwo zrobić eksperymenty z fal, rozstania, pozbawienia wolności. Zwycięski będzie tiary, obręcze, delikatna wstążka.

Loki. Bez nich trudno wyobrazić sobie nowoczesną narzeczonej. Po tym wszystkim, dają obraz kobiecości i romantyzmu.

Miękkie loki opaść na powierzchni, może mieć kształt idealnego. W sezonie 2014 są rzeczywiste duże loki z maksymalna średnica staje się możliwe, ze względu na duże wałki.

Równie ważne są różne odmiany i warkocze plecione. Francuski warkocz, jeśli dodamy elementy kaskady wodospadu i łatwo wizerunek panny młodej romantyczna.

Więcej zdjęć palach w 2014 – w katalogu poniżej:

Share →