Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów

Jeśli włosy bita, konieczne jest podjęcie działań w celu klej już posechennye włosów jest niemożliwe, ale aby zapobiec ich wystąpieniu, możemy użyć środki folk dla rozdwajaniu.

Olej jako ludowym sposobem na rozdwajaniu

Ochrona bitą włosy i stworzyć maskę do włosów z tygodniowego migdałów lub oliwy z oliwek, stosowane na 30 minut przed mycia, które mogą być realizowane i delikatny masaż skóry głowy. Ale czasem trzeba rozdwajaniu ścinanie się (co około 6-8 tygodni, a jeśli włosy są długie – co najmniej raz w miesiącu), a najlepiej zrobić to u fryzjera gorące nożyczki, że "zapieczętowany" Końcówki rozdwajaniu.

H arodny przepisy na rozdwajaniu :

Weź 100 g świeżego korzenia łopianu i szlifować go (można w maszynce do mięsa). Wlać olej słonecznikowy (200 g). W tym przypadku, olej z nasion słonecznika może być zastąpiony przez jakiekolwiek inne, które są dostępne (olej rycynowy, oliwa z oliwek, migdały). Następny – nalegać korzenie w oleju w ciągu dnia gdzieś w ciepłym miejscu, a następnie umieścić w łaźni wodnej, doprowadzić do wrzenia i gotować przez 20 minut, mieszając od czasu do czasu. Filtr oleju i wlać do pojemnika.

Ta maska ​​jest wcierać we włosy na godzinę i pół przed praniem.

Aby zrobić maskę dla rozdwajaniu mogą być używane i brzoskwini, który ma tendencję do sprawnego i bliskich płatki dzielić włos na czworo. Aby to zrobić, musisz usunąć dwie brzoskwinie i puree, dodać trzy łyżki świeżego mleka, sześć kropli olejku z oregano. Zastosuj maskę na włosy i spłukać ciepłą wodą i szamponem po 30-40 minut.

Jest tam również maska ​​miód na rozdwajaniu. Ta maska ​​pomaga wzmocnić i poprawić włosy. Do przygotowania tej maski należy wziąć jedną łyżkę miodu, cztery łyżki cebula się ruszt i dodać do mieszanki jedną łyżeczkę ciepłej oliwy lub oleju roślinnego.

Stosuje się maskę na całej długości włosów i przemyć zimną wodą i szamponem po 50 minut.

Oprócz Maski do końców dzielonych Możesz zaangażować się w zapobieganiu tej nieprzyjemnej ich stanu. Może być w normalnym trybie i prawidłowo dbać o swoje włosy do problemu, nie były.

Oto co trzeba zrobić:

– Umyj włosy, jak ich zanieczyszczenia i wybierz szampony, które są odpowiednie dla Ciebie;

– Po każdym odżywka do mycia włosów należy używać, który jest odpowiedni dla nich

– Spróbuj delikatnie przeczesać włosy, za pomocą drewnianej grzebień i szczotkę;

– Staraj się nie używać suszarki do włosów i inne urządzenia, które wysuszają włosy;

– Nie częściej używać farb do włosów niż raz w miesiącu. Teraz można korzystać z bardziej wyrozumiały bezammiachnymi farbowania włosów.

Wspomniane przepisy krajowe w leczeniu rozdwajaniu włosów w domu pozwoli zapewnić doskonałą opiekę dla włosów i ich mocne i nie kruche!

Share →