Pierścień antykoncepcyjny - pomoże czy zaszkodzi?

Pierścień antykoncepcyjny – pomoże czy zaszkodzi?

29 stycznia 2009

Pierścień antykoncepcyjny – inny środek antykoncepcji, która ma taki sam skutek, jak tabletki, z tą tylko różnicą, że nie trzeba się martwić o ich codziennej przyjęcia. Pierścień taki jest umieszczony w pochwie i usuwane po 3 tygodniach. Zawiera hormonów, które są uwalniane do krwiobiegu, a tym samym zapobiegania ciąży w czasie trzech tygodni.

Poinformujemy Cię o cechach tej metody antykoncepcji.

Zasada działania antykoncepcyjnego pierścieniu

Lub pierścień dopochwowy antykoncepcyjny – elastyczne cienki pierścień, który zapewnia działanie antykoncepcyjne – owulacji Owulacja – jak określić tak dokładnie jak to możliwe? zawieszone, zagęszczony szyjki macicy błonę śluzową. Jest również przeszkodą w zapłodnieniu. Pierścień zawiera pewien poziom progesteronu i estrogenów estrogenów – klucz do zdrowia kości. są aktywowane w wilgotnym i ciepłym środowisku.

Ten sam mechanizm działania pigułek antykoncepcyjnych. Nie owulacji, śluz szyjki macicy hamuje ruchliwość plemników. Stopień skuteczności antykoncepcji jest prawie 98 – 99%, ale korzystanie z niej nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową przez.

Koszt tej antykoncepcji jest 30- $ 35 dolarów miesięcznie. Przypisuje ginekologa. Najpierw trzeba zmierzyć ciśnienie i przechodzą regularne badania ginekologiczne. Ponieważ pierścień nie jest metodą antykoncepcji barierą, jego dokładne rozmieszczenie dróg rodnych nie jest konieczne, a jednocześnie zapewnić właściwe administrowanie braku dyskomfortu.

Pierścień pozostaje w pochwie przez trzy tygodnie, to jest zawarty w mięśni pochwy i nie powinien być przeniesiony. Jeśli nagle spada, należy spłukać zimną wodą i nie później niż 03:00, aby ponownie wpisać.

Argumenty „za” i „przeciw”

Jest prosta i dostępna metoda antykoncepcji, antykoncepcji pierścień jest powszechne. W skardze praktycznie eliminuje zjawisko zespołu napięcia przedmiesiączkowego i krótsze okresy. Przy pierwszym użyciu, kobiety mogą odczuwać bóle głowy, nudności, wahania nastroju, napięcie gruczołów sutkowych.

Niektóre kobiety skarżą się na depresję – nie więcej niż zły nastrój. Specjalne tkliwość piersi lub zakażenia pochwy. Jeśli są silne bóle brzucha, silne bóle w bólu piersi w piersi – kiedy należy zacząć się martwić? , należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie powinny być ignorowane, a objawy takie jak silny ból w nogach, zaburzenia widzenia. Skuteczność środka antykoncepcyjnego zmniejsza się kobieta ma leki anty-TB lub tabletki migreny.

Nie jest zalecana dla kobiet, które mają żylaki, cierpiący na nadciśnienie, obniżoną lub wypadnięcia macicy i cukrzycy. Kobiety w okresie karmienia piersią, należy wybrać inną metodę antykoncepcji, ponieważ hormony zawarte w ringu przenika do mleka matki.

Share →