Pierścień dopochwowy

Słyszałem, że nie było antykoncepcji pierścienia dopochwowego novaring.vvodish przez 21 dni, a po zrobieniu przerwy 7-dniowy .Kto -nibud wie coś na ten temat? jak wygląd. Nie koliduje z tym? które efektivnost?

ETA pojawił rzeczy przez długi czas. Używam go na sześć miesięcy. Można powiedzieć, że szczęśliwy.

Ogólnie rzecz biorąc, jest pierścieniem (przepraszam za taftalogiyu) gdzieś 5 centymetrów średnicy. o grubości 5 mm i. Działanie pierścienia jest następujący. zginać się i podaje jako tampon. Pokrycie pierścienie etogo i środek antykoncepcyjny (Bóg wie jak UTB na sprytne to nazwać). Oznacza to, że organizm czerpie dokładnie dawkę, które potrzebujesz. Skład samym skład pigułki Yasmin, jak nie zepsuć pigułki wątroby i tuck UTB pierścień. Trzy tygodnie po usunięciu zużycia i zacząć miesiączkować.

Osobiście mam następnego dnia (tylko dzwonić wyraźnie tworzą cykl lub dzień po lub dzień wcześniej). Kompletna miesięcznie i na ringu. Nie czuję, jak po przywiózł go z powrotem prostuje i opiera się o ścianę.

Nie czują dyskomfort i myśli, że viskochet lub spadek nie przeszkadza. W ogóle, jak kawałek jest wygodne i nie zawieść.

Teraz minusy:

Nenad śpiewa mu mówić o obecności. Miałem tylko problem jest to, że mój młody człowiek psychicznie teraz nie mogę zrobić, cunnilingus. UTB psychicznie. Jeśli tylko na ringu nie był pewien, że chciałby barierą nie powstały. Kolejny punkt dotyczy wibrator i palców (przepraszam za tych informacji). Wibrator może być wyciągnięty przypadkowo i palce, a osoba może być zaskoczony naschupat

Share →