Pierwsza randka z facetem. Jak się zachować?

Pierwsza randka z facetem. Jak się zachować?

Pierwszy termin przypomina mi „po raz pierwszy w pierwszej klasie”, kiedy wszystkie dzieci czyste, zadbane, z fryzury, nowych małych białych łuków prowadzących do nowych dzieci i nauczyciela, ale w środku mają tak wiele emocji i adrenaliny. W klasie siedzieć cicho i patrzeć, to małe dialogi. Ponadto, wszystkie na pierwszej randce z facetem lub dziewczyną, ale inne dane, z których będziemy rozmawiać dziś))).

W co się ubrać na pierwszą randkę z facetem:

Twój towarzysz musi poinformować, jaki styl będzie data, aby dopasować zdarzenia strój, jeśli w kręgle lub bilard, najlepiej jest nosić dżinsy i rysunek golfem, ramiona mogą czasami przychodzą to daje małe tajemnice seksualności i obrazu.

Weźmy na przykład Victoria Beckham – ikona stylu.

Na wycieczkę w restauracji będzie pasować strój nie jest zbyt krótki i nie bardzo otwarty. Nie zapomnij, jeśli Twoja suknia otwarte nogi, blat koniecznie zamknięte, a jeśli otwarty dekolt, na dole blisko. Wiele osób uważa, że ​​jeśli są one narażone, to facet będzie zadowolony)).

Nie, nigdy nie będzie powitać wśród mężczyzn. W takim stroju po prostu szybko pokazać jej dostępność, nawet jeśli tak nie jest.

Makijaż robić na pierwszej randce z facetem:

Obie dobrze znane wszystkie sensowne i prawdziwych mężczyzn nie lubi makijażu i jasny obraz lalki twarz, najlepszym rozwiązaniem byłoby korzystne dla wszystkich, a jeśli tylko będzie podkreślać swoje piękne rysy twarzy. Moja rada.

1. Upewnij się, piękny odcień twarzy (dobre Tonalka mężczyźni zwykle nie widać na twarzy, to daje naturalne i piękne linie twarzy)

2. Dodaj świeży blask na twarzy, ale przynajmniej nie wygląda jak Matrioszka))).

3. Jeśli naprawdę podoba odcień, wybierz wszystkie pastelowe, naturalne odcienie.

4. Tusz do rzęs, aby zaakcentować oczy, może być trochę ołówkiem, w razie potrzeby (dotyczy jasnych oczach)

5. I szminki, jeśli ten wieczór i restauracji można dodać więcej nasycony kolor, a po południu w blasku światła (Jeszcze w pierwszym terminie nie całować)

Kate Bosworth kochanki na naturalny makijaż, ona zawsze wygląda na 100%

Share →