Pierwsze oznaki ciąży. Ankiety.

Pierwsze oznaki ciąży. Ankiety.

Identyczny kobiet i oznak ciąży każda kobieta będzie inne. Wiele kobiet doświadcza ciąży po pozytywnym wyniku testu ciążowego, inni przeżywają narodziny nowego życia niemal natychmiast po koncepcji, jak ktoś niewytłumaczalnym uczuciem. Ale wciąż są objawy ciąży?

Tutaj zebraliśmy wybór wywiadów kobiet planujących ciążę, jak również wyjaśnić występowanie niektórych objawów z fizjologicznego punktu widzenia.

Pierwsze objawy ciąży przed miesiączką

Pierwsze oznaki ciąży opóźnić

"Uczucie" ciąża

Nudności. zmiany w zwyczajach smaku, zaburzenia trawienia, zmiany apetytu. 46% kobiet doświadcza nudności w bardzo wczesnych stadiach ciąży. Najczęściej pojawia się ona w godzinach porannych, ale może utrzymywać się przez cały dzień.

Zazwyczaj nie jest to uczucie, ale w niektórych przypadkach, nudności mogą być tak silne, że przyszła matka musi natychmiast udać się do lekarza. W ciąży i często nie tolerują pewnych zapachów. Perfumy lub dymu papierosowego często natychmiast spowodować nudności. Niektóre kobiety dowiedzieć się o ciąży przyzwyczajeń smakowych zmian. Fakt, że nie podoba przed ciążą nagle staje się smaczne i odwrotnie, w ulubione danie to nagle spowodować niechęć. Zwiększony apetyt.

Tylko 19% kobiet z wczesnym okresie ciąży doświadczył silnego poczucia głodu. W połączeniu z poprzednim znakiem, że całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Tkliwość piersi. Powiększone, twarde i bolesne piersi może wskazywać początek ciąży. Jednocześnie wiele kobiet zawsze wrażliwe piersiowej podczas drugiej fazy cyklu.

Ich ciało reaguje zwiększonym zawartość progesteronu we krwi kobiety i był zawsze wyższe w drugiej fazie cyklu u zdrowych kobiet.

Zmęczenie, senność, apatia. Większe zmęczenie – to jest los prawie wszystkich kobiet we wczesnym okresie ciąży. Rozdrażnienie. Kobiety w ciąży są często bardzo drażliwy. Ich nastrój zmienia się często w ciągu kilku minut. I to – nie kaprysy. W tym "powinien" duże zmiany hormonalne w organizmie kobiety.

Zmęczenie i senność mogą być związane ze zmniejszeniem matek immunologicznych.

Brak pierwszych objawów ciąży

Czy obecność lub brak niektórych funkcji, aby porozmawiać o ciąży lub jej brak? Natura nie jest bardzo wrażliwy odnosi się do kobiety w oczekiwaniu na wynik któregokolwiek z tych objawów może być zwiastunem miesiączki. Dodatkowo, badania wykazały, że brak objawów ciąży jest złe wskaźnika. Sędzia dla siebie:

Share →