Pierwszy samotny wyjazd do ginekologa

Pierwszy samotny wyjazd do ginekologa

Powiemy ci, jak przygotować się iść do ginekologa, jak się zachowywać, i więcej.

W jakim wieku iść do ginekologa?

Jedną z odpowiedzi na to pytanie nie jest, bo dziewczyny zwracają się do ginekologa, gdy mamy żadnych skarg. Jednak pierwsze badanie u dziewcząt jest zazwyczaj w wieku od lat 14 do 16, kiedy pielęgniarka szkolna wysyła je do badania ginekologicznego.

Jeśli masz zamiar lub już miał stosunek seksualny, a następnie wycieczka do ginekologa jest konieczna. Gdy już miał stosunek seksualny, wizyta u ginekologa powinny być częstsze, zwłaszcza jeśli nie masz regularnego seksu z partnerem. Jeśli nagle trzeba zdecydować na to pytanie: co trzeba wybrać antykoncepcyjny. Jeśli masz żadnych skarg, i masz stały partnera, a potem wizyta u ginekologa może odbywać się raz w roku. Gdy są jakieś skargi (brązowa wydzielina, pleśniawki i inne.) Zapoznaj się z ginekologiem, powinien niezwłocznie.

Nagrywanie do ginekologa lepiej zrobić wcześniej.

Istnieje wiele chorób, które występują bez objawów, może ona nawet być zaskakujące nie widzieć. Jeśli nie ma szans na długim leczeniu choroby mogą dać powikłań, takich jak niepłodność, co jest bardzo trudne do obróbki. Ze względu na te choroby i potrzeby nawet trzeba regularnie odwiedzać ginekologa co najmniej raz w roku.

Co należy wiedzieć przed wyjazdem do ginekologa?

To tutaj opisuje te podstawowe rzeczy, które trzeba wykonać, zanim pójdziesz do ginekologa, ale niektóre kobiety jest zaniedbane.

Po pierwsze, do obliczenia cyklu miesiączkowego, a wygląda na wizytę do ginekologa nie dostać się miesiączki, jak podczas miesiączki nie można wymagać, aby przejść testy. Ale są wyjątki, takie jak, jeśli masz swój okres trwa zbyt długo lub jeśli wystąpi krwawienie poza cyklem miesiączkowym, to trzeba natychmiast udać się do lekarza. Przed wizyta u ginekologa jest konieczne, aby przynieść własne kalendarz cyklu miesiączkowego, jeśli nie ma tego, to powinniśmy dobrze pamiętam cyklu i liczby dni, kiedy wszystko idzie, jak również dla lekarza jest bardzo potrzebne.

W recepcji, lekarz zapyta: w jakim wieku miesiączki istnieje, liczbę dni miesiączki, jak to się dzieje na bieżąco, liczbę dni cyklu miesiączkowego, daty LMP.

Musimy jednak pamiętać, że przed wizyty u ginekologa powinny być dokładnie zmyte, i byłoby lepiej, jeśli wziąć prysznic.

Dla tygodnie 3-4 odwiedzić ginekologa odmówić różne antybiotyki, czopki dopochwowe, leki przeciwwirusowe, kremy, ponieważ wszystko to może utrudnić rozpoznanie specyficznych testów i dokładność wyników.

Jeśli przed otrzymaniem ginekologa, wiesz dokładnie, co zajmie testów, radzimy nie opróżnić pęcherz na 2 godziny przed recepcji. Ważne jest, aby wiedzieć, że w ciągu najbliższych 2-3 dni, nie jest pożądane, aby uprawiać seks.

Jeśli pójdziesz do kontroli poziomu hormonów, to jest zawsze wykonywane na czczo, a w określonych dniach cyklu miesiączkowego. Miednicy ultradźwięków jest wykonywana tylko w opróżnianiu pęcherza moczowego.

Przed wizytą u ginekologa, należy zapytać w recepcji, że trzeba mieć ze sobą, nagle w szpitalu są jakieś zmiany.

Co się dzieje w czasie wizyty u ginekologa?

To pytanie jest bardziej zainteresowany kobiet i dziewcząt, które nigdy nie były u ginekologa. Jeśli jesteś pierwszy raz na ginekologa, wizyta rozpocznie badania, na przykład, liczbę partnerów seksualnych, cyklu miesiączkowego, wieku zachorowania aktywności seksualnej, istniejących chorób i więcej. Jeśli nie jesteś pierwszy raz w recepcji, egzamin rozpocznie się z innym sondażu, tylko tym razem na nurtujące Cię skarg, że.

Opisując swoje skargi, nie wahaj się, bo lekarz słucha ogromnej liczby takich skarg na co dzień i zawodu, aby dowiedzieć się, co cię dręczy i rozwiązać swoje problemy. Charakter skargi opisuje przepływ, jak długo masz coś przeszkadza traktują o tym, etc. Jeśli nagle zostałeś potraktowany wcześniej, lekarz będzie zainteresowany w jakim czasie, co było używane preparaty, jakie wyniki, itd.

Po zakończeniu pomiarów, lekarz zbada t wziąć wszystkie testy, które są mu potrzebne.

Jakie powinny być zadawane w recepcji w ginekologa?

Nie bój się, zwrócić się do lekarza, który cię interesuje, nawet, jeśli już o tym rozmawialiśmy, ale coś nie jest zrozumiałe. Poproś lekarza, aby wyjaśnić wszystkie prostym i przystępnym językiem dla Ciebie tak, że rozumiesz wszystko, czego potrzebujesz.

Ponadto, należy zwrócić się do lekarza, jakie badania weźmiesz, co być dalsze badania, dla którego niektóre leki i wiele więcej.

Lekarz przechodzi specjalnie jakieś szkolenie w ich specjalności, aby dać ludziom pełnej informacji o tym, co interesy pacjentów, zaplanowane i wypracowane kroki w leczeniu ludzi.

Powiedzieliśmy Ci krótki i informacje niezbędne do podróży do ginekologa. Nie bój się i być zdrowe!

Share →