Piłki

Piłki

Jednym z najważniejszych atrybutów urodziny (jak zresztą każdy inny na wakacje) – balony. Jeśli spojrzeć na zdjęcia świątecznego wnętrza, filmy fabularne, gdzie jest materiał z narodzin jednej z postaci, karty okolicznościowe, prawie wszędzie są różne kolorowe kulki.

Wystarczy kupić kilka sztuk, oszukiwać i powiesić w różnych rogach pokoju – i świąteczną atmosferę jest gotowy. To jest tak szybkie i proste!

Chcesz oryginalna? Następnie zrób kulki o różnych kształtach: serca, kwiatka. imię bohatera dnia, liczby, daty, komentarze i tak dalej. Z kulki mogą być wykonane łuki, kolumny, ale nie zawsze okazują się przeprowadzić swoje plany na własną rękę.

Jeśli istnieje możliwość finansowego, skontaktuj specjalne agencje, które wykonują każdy twój rozkaz.

Kulki mogą być przymocowane do ściany lub sufitu, a zwisająca z sufitu, jeśli są zawyżone helem. Wewnątrz można umieścić piłkę konfetti, cukierki, życzenia, małe i lekkie pamiątki wagi i konkurs z nagrodami dla zgadywania lub gości.

Jeśli każdy wątek na spotkaniu z sufitu zrobić zdjęcie z pamiętnych wydarzeń, masz całą wystawę fotograficzną, która będzie nie tylko łatwe, ale zabawy uczta.

Kwiaty

Największa wygrana-wygrana urządzone pokoje – kompozycje kwiatowe. Szczególnie miło byłoby dla kobiety, nawet jeśli dana osoba nie pozostanie obojętny. Kwiaty mogą być zarówno świeże, a kształty zabawy lub numery.

Takie piękno można podziwiać w kwiaciarni, ale będzie musiał widelcem, bo wzór z świeżych kwiatów – nie tanie przyjemności.

Share →