Pisanki z koralików: klasę mistrzowską. STRZAŁ FOTEK

Pisanki z koralików: klasę mistrzowską. STRZAŁ FOTEK

Wraz ze zbliżaniem się Wielkanocy koniecznie chcesz zrobić coś pięknego z ich rąk i proszę zamknąć ten dar. Wcześniej pisaliśmy o tym, co dać na Wielkanoc. Pisanki z koralików mogą być wykonane własnymi rękami, na prezent i do swojej kolekcji.

Oferujemy szereg małych warsztatów.

Więc, aby pisanki z koralików Potrzebne będą: jajka, octu i soli, jaj farby, wykałaczki, PVA kleju, nici i, oczywiście, koraliki.

Odtłuszczania jajka przed gotowaniem namoczyć w ciepłej wodzie z octem. Następnie spłukać i gotować 10 minut. Gorące jaja gotowane niższe w farbie. Lepiej malować nie jest zbyt jasny, a następnie kulki nie straci tło.

Gdy farba wyschnie, to jest czas, aby przejść do tworzenia piękna. Jaja z perełek może się różnić, w zależności od zastosowanej techniki klejenia kulek.

Pierwsza opcja: wykałaczki, aby zastosować klej do jaj, a następnie jako paciorki wykałaczką. Możesz umieścić je w różnych formach – Krzyża, buki «XB» lub kwiaty.

Druga opcja: splot Baubles Bead. To może być tylko jeden wątek nawleczone z koralików lub bardziej złożonym łańcuchu koralikami. Średnica zamknięte BAUBLES powinien odpowiadać średnicy jaj średnicy.

Teraz Fenichka można wygodnie przyklejony do jaj.

Na takie jaja mogą stanąć, wyciąć go z pudełka lub pudełka z cukierkami. Stojak może być ozdobione koralikami i wstążkami.

Nie ma innego sposobu, aby pisanki z koralików, master class dowiedzą się jak warkocz koraliki jaj, co jest oczywiście bardziej skomplikowana niż koralików samoprzylepnych.

Aby rozpocząć zbieranie jaj trzeba – Może to być z tworzywa sztucznego, drewna lub jaj kurczaka now. Jeśli wybór nie jest nudny i śliski plastik, pamiętać i teraz jajko na rozpoczęcie ustawić go na dwa otwory i wydmuchać zawartość.

Następnie wklej kawałki powłoki z papieru lub papieru. Ten papier-mache pomaga chronić delikatną powłokę usterki. Albo można zrobić jajko jest całkowicie wykonane z papier-mache i nadać mu pożądany kształt i płaskie dno, więc wstał.

Następna linia koralików i technologii splocie pasa dla jaj, gdzieś na wysokości 10 biserinok.Kogda to wystarczająco długo, aby zamknąć na jaju, zespół zamknięcia.

Następnym splatają się już na jaja, za pomocą tej samej techniki, lecz każdorazowo zwężenie pierścień ponieważ jajko, zamiast cylindra. Po oplatania, kotwiczenia linii na tępym końcu jaja i pikantne.

W zasadzie, wzór można myśleć z wyprzedzeniem i wybranie właściwego koloru perełek oplesti jajko pasek z wzorem, ale może to być solidne koraliki kolor. Aby wykonać pisanki z koralików mogą uzyskać stanowisko. Również z koralikami.

Tu trzeba drutu, koralików i perełek szklanych. Drut zrobić pierścień podstawowy i zamocować trzy przewody do liści, kwiatów, w rzeczywistości, kwiaty mogą być już na końcach przewodu. Na samych przewodów są koraliki nienawleczone, lub owinąć go taśmą.

Dokręcić z liści i kwiatów z drutu koralik. Dolny pierścień do mocowania statywu zamknięte Fenichka zielono.

W tym kontekście można umieścić jajko i go naprawić tak, że drut-łodygi przeznaczone ego.Teper można zadowolić ktoś tak miły prezent lub po prostu do dekoracji tworzenie tabeli Wielkanoc.

Zwykli Włosi soczewki obiektywu. STRZAŁ FOTEK

Share →