Pisanki z wątku z Twoich rękach

Pisanki z wątku z Twoich rękach

Chcę powiedzieć, tajną produkcję własnymi rękami jaja z wątków. Czy ktoś już wie, zwykle z tej metody również i dla innych fanów DIY Informacja ta jest nie tylko użyteczne, ale także interesujące.

Czy pisanki z nitek własnymi rękami jest bardzo prosta. Sam proces przypomina wstęg tkania.

– przenieść (na jej przygotowanie mąki miesza się z wodą w celu wytworzenia ciasta)

Zanurzyć koniec nici w misce z pasty.

Zacząć nadmuchiwania kulka gumową szczotki powierzchnię kuli z wazeliny, cienką warstwę. Dzieje się tak, że włókna w paście nie przykleja się do kuli. Wyciągnij trochę nici i owiń ją balon. Owiń piłkę, jak chcesz, twoja wyobraźnia powiedzieć, co to niezwykłe wzór. Na jednego jaja trwa około motek nici do haftu. W rzeczywistości, najlepiej przędzy nawijania tak mało, jak to możliwe, ponieważ kiedy jajko jest sucha, trzeba będzie zeskrobać wszystkie niepotrzebne.

A jeśli nie będzie wiele wątków, może to utrudniać usuwanie suchej pasty z łajdakiem.

Jaj wielkanocnych uzyskane z nici potrzebne do wyschnięcia przez kilka godzin. Po konieczności zeskrobać nadmiar pasty z wątków. Wtedy, gdy jajo jest już sucha, więc być gotowi, delikatnie przebić balon, a kiedy był zachwycony – delikatnie wyciągnij go przez otwór. Przy okazji jest to lepiej zawczasu pomyśleć: jeśli wiatr wątku, zostawiając niewielki otwór w dolnej części jajka (nie zepsuć estetykę domowej roboty ).

To samo może być wykonane nie tylko z włókienek, ale również koronki lub wstążek z dzianiny. Spójrzcie na zdjęcie, takie pisanki wyglądają bardzo oryginalnie. Ukończony domowej roboty Można pięknie ułożone na talerzu, w koszyku wielkanocnym lub umieścić w całym pasie.

I może korzystać z oryginalną metodę zdobienia własnymi rękami miejsca na taśmie przez te same fałszowaniem. Aby to zrobić, nawleczone jaj na tym samym wątku lub wstążki i powiesić piękne, takie jak lustro, jak pokazano na zdjęciu. Może dla kogoś – może się wydawać dziecinne, ale wszyscy gdzieś głęboko dzieci i chcą co najmniej na wakacje sobie pozwolić na ich być, tworząc fałszywe lub nietypowe zdobienia, więc oryginalne i zabawne pokój.

Poniżej można spojrzeć na inne przykłady produktów wielkanocnych

Share →