Pita z paluszków kraba rolki

Pita z paluszków kraba rolki

Przepis rolkach z ormiańskiego lavash wysłany do naszego kulinarnego bloga Marina, z Saint-Petersburg (24 lat) .

*****

"Kilka lat temu, spotkałem młodego człowieka, który studiował w Akademii Wojskowej i mieszkał tam. Osobiście Wynająłem pokój w mieszkaniu z moją babcią, którzy kategorycznie nie pozwolił dać młodym ludziom, więc wszystkie nasze spotkania zwykle w godzinach wieczornych odbyła się w zimie niedrogich kawiarni lub tzw fast foodów, które w Petersburgu ogromna ilość.

Uczniowie wojna – ludzie są głodni, więc mój chłopak, to jedzenie było w porządku, czasami nawet podobało. Pewnego dnia został on wysłany na urlop, a w dniu powrotu do uporządkowania, a tu jestem, już słaby w oczekiwaniu zobaczyć ukochaną osobą, znalazł powód, aby przyjść i co najmniej przez 5 minut, aby zobaczyć – aby przygotować coś pysznego i przynieś, bo całą noc czuwania, zagłodzony, biedak. I jego zastępca będzie nie jeden, ale z chłopakami, wiem również.

A potem wykopano przepis w Internecie, po prostu i szybko rolkach pita, z zaokrągleniem w górę do sklepu, i, oczywiście, na pita detalicznej nie było. Ran kilka sklepów, trzy kilometry nadjeżdżających z naprzeciwka, uznanych z happy serca i pobiegł do domu, bardzo szybko wszystko zrobił, przyniósł mu słoik z plastrami rolkach i spokój wrócił.

Dwie godziny później zwraca się do mobilnych i okrzyki powitania do telefonu: „Cholera, to jest bardziej stroma jakieś hamburgery! Wszyscy jesteśmy zachwyceni! „. Cóż, to jest zrozumiałe, z miłości do roboty! Kolejna trzecia rano znów napisał podziękowania.

Wtedy dziewczyna powiedziała tę historię, więc poprosiła mnie klasę mistrzowską na gotowanie jej trzymać coś takiego. Teraz, kiedy idę do tych kawiarni, gdzie siedział z nim cały czas pamiętać, że jego krzyk, jak mam smaczne i tak dobre dla duszy staje!

Opis przytoczyć przybliżoną liczbę składników dla tych rolek pita z paluszków kraba. W zasadzie ilość wypełniacza może różnić się w zależności od wielkości chleba pita i ewentualnie – ktoś lubi napełniania wypadnięciem, a odwrotnie To cięcie jest niewygodne. Nawet jeśli zdecydujesz się zrobić więcej, i napełnianie będzie, to może być bezpiecznie rozłożone na chleb lub po prostu jako sałatka, również pyszne.

Skład nadzienia można również zmienić według własnego uznania, na przykład, byłoby miło, aby dodać drobno pokrojone warzywa, pomidory, ogórki, puszki kukurydzy … jestem po prostu przygotowują po raz pierwszy w pośpiechu, i wziął, że znajduje się w lodówce, ale to było po przyjemności Skład i niezapomniany i zatrzymany. A kto się na tym na tyle wyobraźni!"

Następny pita bułki z kijami krabów przygotowuje Dasha (Graun)

W weekend, postanowiłem przygotować rolkę pita przepis dla naszego czytelnika Marina. Nigdy nie rozkładana do chleba pita paluszki krabowe, ale jak się okazało nic, bo to jest takie pyszne!

Chleb pita nadziewane z kijami krabów, sera i jajek uzyskać bardzo smaczne, po prostu Mniam. Gotować trzeba minimum składników.

Share →