Plaster antykoncepcyjny "Evra"

Plaster antykoncepcyjny "Evra"

W niektórych przypadkach, przyjmowanie doustnych tabletek antykoncepcyjnych kombinowanego niemożliwe z kilku powodów. Cóż, po pierwsze, to jest znowu jakiś problem z przewodu pokarmowego, jest pewne sytuacje, w których zwiększona krzepliwość krwi, a także niechęć kobiet do podejmowania codziennie pigułkę lub zapomnienie, które mogą powodować zmniejszenie skuteczności. Niektóre kobiety twierdzą, że nie mogą fizycznie obserwować regularne pigułki i tabletki boją się przegapić.

Dla tych kobiet może użyć połączonej doustnych środków antykoncepcyjnych w innej formie, a nie tabletki. Cóż, są dwie przygotowanie takiego planu – z pochwy i pierścienia Nuvaring antykoncepcji plaster Evra.

Plaster hormonalny "Evra"

Evra Plaster antykoncepcyjny jest dostępny w opakowaniu zawierającym trzy Plaster antykoncepcyjny. Jeden plaster na tydzień oblicza. Zażywanie narkotyków zaczyna się: albo w pierwszym dniu cyklu miesiączkowego, lub na którykolwiek z następujących pięciu, ale w razie potrzeby dodatkowe środki antykoncepcyjne przez siedem dni.

Opakowanie z gipsu w następujący sposób: Taka jest upakovochka, każde opakowanie zawiera jeden plaster antykoncepcyjny. Łatka jest płyta cielisty, rozmiar 4,5 x 4,5 cm. Warstwa kleju plastra zawiera hormonów.

Podobne hormonów, a także w postaci tabletek. Poprawka może być zatrzymany na każdej części skóry czystą, suchą, nieuszkodzony, w której nie ma zmian. Zazwyczaj stosowane pośladki, podbrzusze, górna część tułowia, ale nie gruczole sutkowym lub ramienia. Korzystnie, w miejscu, gdzie jest przyklejony plaster nie była linii włosów, i to jest pożądane, aby wziąć prysznic i czekać na jakiś czas, skóra była sucha i czysta. Na skórę przed nałożeniem plastra nie należy stosować kremy, proszki, żele, i tak dalej. Plaster jest zdzierane z folii ochronnej i po prostu przyklejone do skóry.

Przyklejony plaster jest bardzo dobry, nie ma żadnych przeciwwskazań przy stosowaniu plastra, aby angażować się w niektórych dyscyplinach sportu, popływać w basenie, wziąć sauny lub łaźni parowej – to wszystko nie powoduje złuszczanie. Około 2-3% odklejania występuje. Najczęściej takim wypadku u otyłych ze względu na fakt, że mają one różne rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Ale jeśli odklejenia plastra, nie martw się.

Trzeba tylko trzymać kolejny plaster, a następnie efekt antykoncepcyjny jest w pełni zachowana. Jeden plaster na tydzień oblicza. Oznacza to, że stosowanie w czasie jednego cyklu trzech poprawek zawartych w opakowaniu leku. Sklejka poprawka ma miejsce, odpowiednio, w pierwszym dniu miesiączki, a następnie w ósmym i XV. Na dnia dwudziestego drugiego plastra cyklu jest powieść tygodniu idziesz bez poprawki. W związku z powyższym, dnia dwudziestego dziewiątego od początku leku, trzeba naklejać plastra z poniższego pakietu.

W tym przypadku, hormony wchłanianie przez skórę do krwiobiegu, może być, oczywiście, brak wpływu na stan żołądka i jelit nie jest podawany. I leku bezpośrednio do strumienia krwi. Będą tłumione owulacji, jak również pod wpływem pigułek hormonalnych, a będziesz chroniony przed ciążą. Jeśli, na przykład, można puścić poprawkę i nie zauważył to w czasie, to znaczy, że nie wiem dokładnie, kiedy odklejenia plastra, albo lepiej skonsultować się z lekarzem lub szybki, gdy masz tylko widziałem, ponownie kij klej z innego pakietu, lub wynikające z tego opakowania, ale do podjęcia niezbędnych środków antykoncepcji przez następnych 7 dni.

W przypadku, że miesiączka jest wymagany okres czasu nie przychodzi, to lepiej, aby wykluczyć ciążę.

Hormonalna pierścień dopochwowy "Nuvaring"

Inną formą stosowania hormonalnej antykoncepcji w połączeniu pierścienia dopochwowego Nuvaring jest. Pierścień jest bardzo łatwy w użyciu ze względu na fakt, że nie ma potrzeby codziennych pigułek, wszedł na ring przez 28 dni i podczas tego okresu stanowi skutecznej antykoncepcji. Ponadto, ponieważ pierścień jest w pochwie i hormony są wchłaniane przez błonę śluzową ciała, nie ma wpływu różnych innych czynników, takich jak przewód pokarmowy skuteczności leku. Dawka hormonów, które są uwalniane do krwiobiegu. W tej sytuacji jest bardzo niska.

Jest znacznie mniejsza niż dawki, które są pochłaniane przez kobiety podczas przyjmowania pigułek hormonów.

W jednym opakowaniu Nuvaring pierścienia dopochwowego jest zaprojektowany do korzystania z jednego cyklu. A także w pakiecie zawiera bardzo szczegółowy instrukcji, która opisuje wszystkie aspekty stosowania tego leku. Wielu pacjentów, którzy po raz pierwszy wyznaczonych Nuvaring, martwić się o to, że oni nie mogą prawidłowo wejść na ring, uważają, że wymaga, aby dojść do ginekologa. Jednak nic skomplikowanego o tym.

Instrukcja opisuje szczegółowo wszystkie aspekty administracji pierścienia. Cóż, w celu wyjaśnienia, do Ciebie, pokażę ci, jak to jest, jak to się robi.

Jak włożyć i wyjąć pierścień Nuvaring

Pierścienia Nuvaring jest tutaj, tu jest cienki pierścień z tworzywa sztucznego. W postaci naturalnej jest przezroczysta. Tutaj demonstracji niebieski pierścień, aby lepiej widzieć.

Jest to bardzo elastyczny i w polimerze zawiera hormonów. Tak więc, aby wejść na ring, należy wyjąć go z opakowania, zgiecie tu i tak, aby uzyskać płaską strukturę, i albo leżącej lub stojącej – jak chcesz – pierścień włożona do pochwy w pozycji zamkniętej i delikatnie pchnął palcem W celu dostosowania się do najszerszej części pochwy – w podziemiach. Pierścień prawidłowo wprowadzone, nie ma kobiety, i zwykle nie czuł podczas stosunku. W takim przypadku, jeśli czujesz dyskomfort podczas stosunku, powiedzmy wyciągnąć pierścień w tym momencie.

Ale rzadko jest to konieczne. Zazwyczaj nie ma kobiety, nie ma pierścień człowiek nie. Jeśli chcesz usunąć pierścień, a następnie wprowadzić palec do pochwy, podnosi pierścień – to jest bardzo łatwo dostać się uzależnić, a po prostu wyciągnąć.

Brak trudności techniczne w tej sprawie się nie dzieje.

Co zrobić w przypadku utraty pierścienia?

Utrata samego pierścienia nie występuje. Zdarza się to bardzo rzadko, gdy znaczny wysiłek fizyczny, lub znacznie osłabione mięśni pochwy lub łamane anatomii ciała. W normalnych warunkach, pierścień jest bardzo krótki i nie jest konieczne. Pierścień jest włożony, a także wszystkich innych leków do hormonalnej antykoncepcji, w pierwszym dniu cyklu. Możliwe jest również rozpoczęcie stosowania leku od drugiego dnia do piątego cyklu, ale w tym przypadku wymaga to dodatkowych środków antykoncepcyjnych przez siedem dni.

Pierścień znajduje się w pochwie przez 21 dni. Następnie, przez ten okres czasu jest on usuwany. W 22-tym dniu, aby przeprowadzić usunięcie pierścienia. W leku instrukcje pakowania mają specjalne naklejki, które są zalecane do przyklejania na kalendarzu, który znajduje się w domu i to jest podpis: wejść na ring, usunąć pierścień.

Więc nie zapomnij, gdy trzeba wprowadzić nowy pierścień lub usunąć coś, co jest już zainstalowany, można korzystać z tych naklejek.

W ciągu siedmiu dni, gdy jesteś bez pierścienia, skuteczność leku jest całkowicie zachowana, więc nie potrzebują dodatkowej metody antykoncepcji, w tym czasie możesz zacząć miesiączkować. Nie czekając na koniec miesiąca, licząc od pierwszego dnia po tej przerwie, to jest dnia ósmego początku przerwy, należy ustawić nowy pierścień pochwy.

Pierścień ma zazwyczaj żadnego negatywnego wpływu na twój stan nie powoduje zmianę flory pochwy. Niektóre kobiety zauważyć pewne zwiększone wydzielanie, co nie jest choroba, to jest to – nie patologia. Sposób jest bardzo prosty w użyciu i wiele kobiet, są bardzo zadowoleni z tej metody.

Share →