Płaszcze Moda 2013!

Płaszcze Moda 2013!

Kożuch, który powrócił do naszych szaf od zapomnienia 3 lata temu, nadal pewnie chodzić na wybiegu, nie jest wyjątkiem, a sezon jesień-zima 2012-2013. Wiele pań noszenia odzieży pod uwagę nie tylko kosmetyków, ale praktyczność i wygodę. W tym sezonie modne płaszcze, więcej niż jakikolwiek inny odzieży, może spełnić wszystkie te wymagania.

Jeśli chcesz zaktualizować swoją garderobę zimowy zgodnie z trendami mody, to żadne nowe płaszcze nie można zrobić, a więc proponujemy krótki przegląd, czytając, że masz pełny obraz tego, co jest modne w tym sezonie i jakie kolory będą na szczycie popularność.

Niewątpliwie liderem kożuch, większość projektantów mody, aby wykorzystać ten materiał w swoich zbiorach. Ten wybór jest ze względu na fakt, że Kożuchy szyte kożuch, ciepłe, przytulne i komfortowe. Szczególnie popularne w dzisiejszych czasach cieszy się sezon zimowy kożuch, projektanci wolą futrzane mankiety obsługi, z owczej norek z kapturem sobolową, lisy, wiewiórki, w ten sposób dodając pierwszy prosty materiał luksusu i wyrafinowania.

Zanim kupisz kożuch, określić dla siebie główne punkty – długość, kształt, materiał, kolor.

Jeśli wolisz nosić spodnie lub dżinsy, spodoba ci się kożuch długości do połowy uda. Jeśli chcesz nosić sukienki i spódnice, płaszcze bezpiecznie wybrać kolan lub nieco poniżej. Jako opcję można nosić wieczorem bolero-kożuch.

Po prostu nie ma małe dramaty w wyborze wyprawami życia jego właściciela. Jeśli jesteś młoda dziewczyna, można wybrać kożuch w stylu wojskowym, co jest bardzo modne w tym sezonie, a panie na baczności powinni zwrócić uwagę na klasycznym modelu.

Dziś, jako elementy dekoracyjne działa kołnierz, może być w postaci chust lub kołnierz kaptur „Cobra”, a także paski dodaje smaku i oryginalne kieszenie.

Jeśli chodzi o materiał na płaszcze, należy zauważyć, że projektanci wspierać ekologiczne trendy i zaproponować model sztucznych futer i skórzanych płaszczach są tanie, ale, niestety, nie nadaje się do noszenia w chłodnej porze roku, najbardziej komfortowe temperatury na sobie kożuch nie mniej niż 5 stopni, na niższych temperaturach preferowane naturalnych materiałów. Liderem jest Tuscan futra owiec, lepiej znany jako po prostu „Toskania”, w takim stroju nie boi się mrozu! Drugie miejsce zajął regularnego owczej.

Wybór kolorów powłok także ciekawy przykład. VictorRolf w swojej kolekcji preferuje czarno-brązowy kolor, i Helmut Lang, Jean-Paul Gaultier grać w czarno-białych kolorów, tylko nie jako ulubiony model w złotym, zielonym i oliwkowych barwach.

Share →