Pleśniawki u kobiet: Objawy, leczenie pleśniawki

Pleśniawki u kobiet: Objawy, leczenie pleśniawki

Nawet jeśli nic z ciebie nie widziałem, może chcesz dowiedzieć się czegoś na temat choroby. A jeśli problem już istnieje, być może znajdziesz oto kilka wskazówek, które ułatwią twoje.

Przede wszystkim trzeba zrozumieć, co kandydozy (lub „Drozd”) i co jest powodem choroby.

U zdrowych ludzi grzyb drożdży Candida albicans jest naturalną częścią mikroflory jelitowej i pochwy u kobiet. Ale staje się nieprzyjemne czynnika chorobotwórczego.

Zakażenie może wywołać antybiotyków, hormonów i pigułki antykoncepcyjne, ciąża, douching z dodatkiem chemikaliów. Kandydoza można odebrać od partnera (jeśli cierpi).

Małe rysy na ściankach pochwy przez zastosowanie różnych tamponów albo z powodu braku naturalnych smarowania podczas stosunku może być przyczyną zakażenia.

Jednym z najbardziej nieprzyjemnych faktów – coś, złapał jeden dzień, kobiety mogą cierpieć z powodu drozd wiele lat. Nieprzestrzeganie zasad higieny lub skłonności do zakażeń drożdży Choroba ma tendencję do powrotu.

Objawy pleśniawki

Główne objawy drozd – Stała świąd i wydzielina z zapachu. Dlatego większość kobiet zaczyna być traktowany na wszystkie sposoby, które dopiero wchodzących w ich głowach.

Nie to zrobić w każdym przypadku. Po pierwsze, na najmniejsze podejrzenie, lepiej skonsultować się z lekarzem – on wyznaczyć odpowiednie leczenie pleśniawki. Po drugie, spójrz na liście, co nie jest zalecane.

Stała pieczenie, a nawet w tak odległych miejscach, sprawia, że ​​wyglądasz na narzędzia, które mogą pozbyć się tych uczuć. Pierwszy przychodzi do głowy douching.

Eksperci zalecają, aby zrezygnować z tej metody w ogóle, ponieważ chemia nieuchronnie narusza flory pochwy.

Jeśli nadal jesteś pewien, że jest to potrzebne, należy schłodzić wodę przegotowaną lub octem. Aby zrobić to, musisz kufel wody i 4 łyżki octu.

Aby zmniejszyć swędzenie i pieczenie, można użyć specjalnych preparatów tylko zrobić to po wizycie. Maści specjalne mogą zniekształcać obraz choroby. Jeśli diagnoza została wykonana, można użyć Genferon lub nystatyna maści.

Mimo, lekarz prawdopodobnie zaleci ci coś odpowiedniego.

W czasie choroby dyskretnie zrezygnować czynności seksualnych. Jeśli obecnie kandydozy partnerem, jest prawdopodobne, że będzie on zarazić powrotem. Ale jeśli nadal będzie się powtarzał, należy użyć prezerwatywy (bezwonny i dodatkowego smarowania) i ściśle przestrzegać zasad higieny.

1. Prawidłowo vymoysya przed stosunkiem, a pożądane jest, aby nie używać mydła lub żelu. Wystarczy dokładnie spłukać wodą z chłodnych genitaliów wężem elastycznym. To samo można zrobić i twój partner.

2. Ta sama procedura powinna odbywać się na końcu. A lekarze zalecają oboje partnerzy są zobowiązani do oddawania moczu – oczyszcza cewkę moczową i zapobiegać przedostawaniu się infekcji w drogach moczowych.

Nawet jeśli są całkowicie zdrowe, to najlepiej nie używać olejów chemicznych i olejów zawierających dodatki zapachowe. Idealny zamiennik fundusze te mogą służyć jako białko jaja lub wazeliny. Trwać nie użycie prezerwatywy – może być utworzony otwór, a następnie dodaje się do podstawowego problemu niepożądanej ciąży.

Podpaski i tampony lepiej wybrać bezwonny. Na półkach można znaleźć kolorowe rolek papieru toaletowego impregnowanego zapachów kosmetycznych – do ciebie pasują tylko białe, bez żadnych dodatków.

Oczywiście kochasz piękne, modne ubrania. Figi syntetyczne wszystkie kolory i style zajmują całą półkę w szafie. Wiadomości dla Ciebie jest rozczarowujące, ale trzeba dać się te śliczne małe rzeczy do serca.

Drożdże grzyb mnoży doskonale w ciepłym i wilgotnym środowisku. Bielizna syntetyczna złe oddychająca, co oznacza, że ​​takie majtki będzie prawdziwym inkubatorem dla wzrostu. Zebrane nieuniknione i kupić proste bawełniane majtki, spodnie, nawet pożądane – są one bardziej free-form i doskonała oddychalność.

Zapobiegać przedostawaniu się powietrza i syntetycznych poduszki i tamponów. Ten ostatni w czasie choroby jest generalnie lepiej dawać lub użyć tylko podczas dnia. Jak to przypadku prania wykorzystuje środki naturalnej bawełny.

Suchym, stała wentylacja pomoże zabić szkodliwe bakterie. To nie znaczy, że trzeba go bez ubrania w zimie. Ale nadal staram się nosić mniejsze ubrania.

Majtki, rajstopy i rajstopy pod dżinsy – to przesada.

Szczególnie należy zatrzymać do prania. Badania wykazały, że grzyby z grupy drożdży przetrwa po praniu i suszeniu. Dlatego też, przed praniem oddzielnie prawidłowo wyciągnąć bieliznę, zwłaszcza w okolicy krocza.

Dla dodatkowego ubezpieczenia, i używać wrzącej majtki żelaza po suszeniu gorącym żelazem.

W nocy lepiej rozebrać całkowicie do części dłuższej cierpienia ciała do oddychania.

Uważnie obserwować, co jesz. Produkty zawierające drożdże mogą zwiększyć wzrost grzybów, a także powodować alergię pokarmową. Dla Ciebie są niebezpieczne w tym względzie, pieczarki, chleb i słodkie wypieki, sery (zwłaszcza z formy) i alkoholowych napojów owocowych, marynat, marynat i mleka. Jeśli jesteś chory, to lepiej całkowicie zrezygnować z tych produktów.

W przyszłości, po prostu za ich ilość.

Nie należy stosować leków przeciwgrzybiczych, środków antykoncepcyjnych i detergentów bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Ale receptury tradycyjnej medycyny może być swobodnie używany.

Drozd. Leczenie środków ludowej

1. Przygotuj z 4 łyżkami kolekcji szałwia, 4 łyżki jałowca i jedna łyżka stołowa krwawnik pospolity. Wlać łyżeczkę kolekcji Puchar wrzącej wody i pozostawić na 15 minut. Przecedzić przez wlewu gazę, dobrze wycisnąć i wziąć go trzy razy dziennie na pół szklanki.

Sam wlew jest dobry środek do nawadniania (bez użycia środków chemicznych!).

2. Do czyszczenia można przygotować wywar. Mieszanina 3 łyżki. l. kora dębu, 1 łyżka. l. Lawenda, 2 łyżki. l. Korzenia pokrzywy, 1,5 st. l. Trawa sukcesji. Jedna łyżka zbierania zaley 150 ml wrzącej wody i pozostawić do zaparzenia przez dwie godziny.

Po infuzji szczepu przez gazę, wycisnąć i dodać kolejne 150 ml wody.

3. dobry sposób, aby uspokoić swędzenie jest kąpiel. Dla tych celów, nie trzeba napełnić zbiornik wodą całkowicie, wystarczy zanurzyć się w nim do bioder. Będziesz podejście słony i kwaśny kąpiel. W pierwszej połowie szklanki wody, dodać w soli, a po drugie sama ilość octu (nie esencje!) Usiądź i rozpowszechniania kąpieli kolana.

Trzeba siedzieć, aż zimną wodą.

4. Łazienka z 1 łyżki. l. Nalewka z nagietka rozcieńczone w szklance przegotowanej wody, będzie również korzystny wpływ. Powinny być one wykonywane raz dziennie w ciągu 15 minut.

Po raz kolejny chciałbym skupić swoją uwagę na potrzebę pomocy lekarza. Jeśli uczta kandydozy nieprawidłowo lub w ogóle nie leczone, można zarobić przewlekłego zakażenia. Również drozd niebezpieczne ze względu na przyleganie, które może wystąpić w wyniku zapalenia śluzówki wpływem niezdrowe mikroflorze pochwy.

Tylko leczenie pleśniawki. recepty i przestrzeganie wszystkich zasad pomoże Ci pozbyć się tej choroby.

Aleksander Panyutin

Share →