Pluskwa domowa: niszczenie koniecznością! Zniszczenie domu ...

Pluskwa domowa: niszczenie koniecznością! Zniszczenie pluskwy w domu na zawsze!

Owady wampiry, w szczególności błędów, nękane ludzi od czasów starożytnych. Z 50.000 błędów, wspólne na całym świecie, żyć w Rosji około 1000 najbardziej znanych ludzi, aby zobaczyć — pluskwa.

To jest tego rodzaju często osiada w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych oraz ludzi pozbawionych snu lub zdolności do normalnego funkcjonowania.

Jeśli nie wiesz, specyfikę tych owadów, pozbyć się pluskiew może być trudne. Pluskwa — Owady nie są duże, długość tułowia do 5 mm. Żyją błędów przez około rok, a wszystko w tym roku mogą przejść bez jedzenia. Ale jeśli istnieje ciepłokrwistych stworzeń (osób lub zwierząt), ich krew — ulubione pluskwy uczta. Błędy osiedlić się w odległych miejscach.

W szczelinach printusami, meble, a nawet w książkach. To sprawia, że ​​zniszczenie domu pluskwy Nie jest to łatwe zadanie. Ponadto zwalczanie pluskwy domowej skomplikowane przez fakt, że dzień jest prawie niemożliwe do ich spełnienia — ci krwiopijcy wyjdzie polować w nocy.

Inną charakterystyczną cechą pluskwy — umiejętność bardzo szybko rozmnażać. Jeśli warunki w pomieszczeniu odpowiedniej (ciemny, ciepły i mam do jedzenia pokarm), a potem po prostu kilka dni jest wypełnione błędów. Dlatego, jeśli masz dom lub biuro nie te owady, jak najszybciej zniszczyć łóżko pluskwy .

Niebezpieczne niż pluskwy

Przykre i bardzo swędzące ukąszenia pluskiew — jest minimalna szkody, które wyrządzają osoby. Nawiasem mówiąc, sam zgryz osoba we śnie nie czuje, ponieważ ślina zawiera błędy rodzaj środka przeciwbólowego. Znacznie gorsze jest to, że błędy są nosicielami chorób zakaźnych, takich jak dżumy, tyfusu, gruźlicy, tularemii i innych. Przejście z domu do domu (z ubrań, książek i innych rzeczy), pluskwy mogą w bardzo krótkim czasie do infekowania wielu ludzi.

Tak więc, wyjście pluskwy — jest nie tylko troska o czystość i komfort w domu, ale również w celu zapewnienia zdrowia was i wasze rodziny.

Share →