Pluszak kot własnymi rękami

Pluszak kot własnymi rękami

Pluszaki kochany przez prawie wszystkich. Oni są przytulne, ciepłe i dają poczucie spokoju, miły w dotyku. Jednak, zabawki wykonany własnymi rękami, podwójnie ulubionym.

Oferujemy zakończenia kolekcji produktów, uczenie się, jak nauczyć się szyć miękkich zabawek. I to nie tylko zabawki, ale miękki i delikatny kot.

Jak uszyć nadziewane zabawka kot z własnymi rękami?

Ta klasa master szycia miękkim kota zabawki z własnymi rękami będzie siłą, nawet do tych, którzy z igłą na „ty”. Do jego produkcji znalezionego na strychu starego dna jasny sweter i bez cienia wątpliwości, wyciąć go za rękaw.

 1. Z igły i nici do szycia się górnej części rękawów na złej stronie. Spróbuj zrobić to delikatnie, wątek nie spojrzał.
 2. Następnie wyjmij przedmiotu na przedniej stronie.

  Mierzy boku 10 cm (długość lufy Kotofei) i równoległe do pierwszego spoina make przodu igły. Igły i nici, zostaw liść. Ubić kufa uszczelnienia syntetycznego wyściółkę, podkreślając uszu zwierzęcia.

  Oznaczyć je, szyć wątek. Jeśli Twoje dziecko lubi zabawki z dźwiękiem, wyściółka poliestrowa włożyć plastikową jajko z Kinder-niespodzianka z koralikami. Pozostaje do zbierania nici w szwie dolnym, tak że wylotowy znajduje się okrągły kształt.

 3. Teraz musimy urządzić atrakcyjne oczy, nos i usta. Biały czuł, wyciąć dwa identyczne owal i na krawędziach ich obsheyte obmetochny szwu.

  Wylewka zrobić okrągłe cięcie różowy odczuwalne. Obsheyte krawędź igły koło szwów przodu, umieścić Sintepon i dokręcić wątku. Musisz dziobek.

 4. Dołącz elementy do pyska: białe owale w centrum oka szyć czarnych kulek-uczniów.

  Usta haftować czerwoną nitkę.

 5. Odciąć spód przedmiotu w postaci znaczników.

  Ubić ciała kota syntetyczny wyściółka i szyć krawędzi płótna. Z resztek rękawach zrobić dwie nogi z półokrągłych końcach i przyszyć je do ciała.

 6. Pozostaje do dekoracji kota, jak chcesz – przyciski, kwiaty, koraliki lub ulubionej potrawy – ryby z filcu.

Ponadto, skarpetki nie może inne mniej atrakcyjną zabawkę.

Share →