Płyny do higieny intymnej

Płyny do higieny intymnej

Dziś rozmawiamy z jednym z najbardziej drażliwych kwestii – na produktach kosmetycznych do pielęgnacji okolicy intymnej. Po tym wszystkim, producenci oferują mnóstwo obecnie narzędzi do higieny osobistej na wiele różnych sposobów, więc dobrze jest orient tej odmiany nie jest tak łatwo.

Eksperci doradzają, aby dać pierwszeństwo do tych środków, projekt, który uwzględnia wszystkie cechy intymnych obszarów kobiet: Równowaga kwasowo-zasadowa w normalnej flory, itp W związku z tym najbardziej niezawodne środki zabezpieczające przed dostaniem się do pochwy i rozwoju zakażeń pochwy, eksperci znaczy produkty, które zawierają kwas mlekowy. skutecznie normalizuje równowagę delikatnego obszaru kwasowo-zasadowej.

Warto też zwrócić uwagę na środki, aby wyodrębnić i rumianku. który ma działanie przeciwzapalne, a dla produktów z Aloe Vera – cudowny balsam. Takie środki do pielęgnacji intymnych ginekolodzy zalecają stosowanie codziennie rano i wieczorem, a po każdym bliskim kontakcie.

Te i inne składniki mogą być włączone w różne środki do higieny intymnej przedstawione w różnych postaciach: w postaci pianki i żele, chusteczki i mydła. Spróbuj zrozumieć, jakie są między nimi różnice i tworzą najlepsze dopasowanie dla Ciebie!

Żele, pianki, musy. Dla właścicieli wrażliwych kosmetyczek skóry polecam żele do higieny intymnej, które są dobrze nawilżają błony śluzowe. W tym przypadku, żel będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnego mydła, mimo że nie jest tak dużo piany. Dobre rozwiązanie dla wrażliwych śluzu będzie wykorzystanie pianek lub pianki, które są jeszcze bardziej delikatna konsystencja, choć niemal identycznych żeli na ich składników.

Ale perfumowane mydło dla skóry skłonnej do podrażnień, nie pasuje do wszystkich!

Ściereczki z konkurencji w sytuacji, gdy trzeba utrzymać higienę w strefie intymnej «warunki polowe», Balsam, które są impregnowane chusteczki, obejmuje zazwyczaj w kwasie członków mlekowego, wyciągi z ziół, oleje nawilżające. Chusteczki do higieny intymnej może wykonać nawet najbardziej petite torebkę.

Soap Bar. Jeśli wolisz używać mydła, nie dać pierwszeństwo zwykłego opatrunku mydła, w którym wiele smaków, kolorów i konserwantów, oraz specjalne słodkie do higieny intymnej, która jest wzbogacona w korzystnych botanicznych i składników nawilżających.

Dezodorant. Kobiety, które są zaniepokojeni zapachu, należy zakupić specjalny dezodorant dla obszarów wrażliwych. Takie dezodorant wody i nie produkowane na bazie alkoholu i zobojętnia specyficzny zapach dobra, i mimo, że nie są aromatyzowane.

Ale dezodoranty należy stosować tylko po oczyszczeniu powierzchni intymne!

I na zakończenie. Higieny intymnej przeznaczony jest dla zdrowia, nie dla leczenia, więc jeśli jakieś problemy należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Share →