Po raz pierwszy

Po raz pierwszy

«American Pie »Ale z innym sosu. Trochę seksu, wiele relacji i romansu. Dziewczyny lubią to.

Dave (Dylan O’Brian) chce uzyskać piękno w szkole Jane (Victoria Justice), ale przed decydującym wyjaśnienie spełnia Aubrey (Britt Robertson), dziwne i słodka dziewczyna, a nie jak ktoś. W Aubrey jest już «dorosły mężczyzna»Ale Dave jest również bardzo się podoba. Ten dziwny trójkąt miłosny jest zbudowana, w szczególności na fakt, że Dave i Aubrey jeszcze nie uprawiała seks. Ale o to, aby być.

Pytanie tylko — z kim?

«Po raz pierwszy» udział w programie konkursowym «Sundance 2012» i był, według poszczególnych cytatów emocjonalnych («cud», «diament», «zjawisko»), Mniej więcej od serca osławionej krytyków. Co spowodowało tak duże zainteresowanie malowanie pierwszego nastoletnie seks, który zresztą jest mowa w każdy inny nastolatek komedii?

Być może fakt, że głównym jakości opowieści i jej członków — szczerość i prostota. I jest wykonany w taki sam sposób, — wiarygodne i proste, nic więcej. (W niektórych miejscach, to skromny, nawet szkoda, ponieważ niektóre historie powinny dobrze się rozwijać.) W tym przypadku, nawet żarty wymieniane między znakami, które nie wydają się szczególnie uwagę. Sytuacje, w których znajdują się (czasami bardzo głupie, jak wyszukiwanie i wprowadzanie na prezerwatywy), odbywają się.

Co ciekawe, jeden z głównych bohaterów filmu serwuje się «Pierwszy raz»A postawa młodzieży w sposób bardziej szczegółowy i dowcipny. Z jednej strony, «Pierwszy raz» — to jest coś świętego, coś, co powinno być zrobione nie tylko z najbliższymi, a wraz z wypróbowanych i prawdziwe (i w sensie medycznym) człowieka. Z drugiej strony, hormony gry, «to będzie fajne»A co najważniejsze, to, co «wszystko już, ale wciąż nie ma»,

Coś podobnego do matury. Nie przez przypadek w filmie brzmi zdanie: «Co nie być włączony do matematyki», Bardzo istotny punkt.

Share →