Pochwica

Pochwica

Pochwica  — to jest, kiedy mięśnie pochwy kobiet są napięte, uniemożliwiając przejście do jej narządów płciowych.

Ten skurcz jest często tak bolesne, że możliwość seks jest zamknięty przez lata. Ten na pozór zwykłe problemy seksualne, a często nawet prowadzi do rozpadu małżeństwa.

Problemy mogą pojawić się, gdy pielęgniarka lub lekarz próbuje zbadać pochwy, a nawet po prostu przetestować dolną część jej brzucha.

Co do zasady, kobieta cierpi na pochwicą, nie może sobie pozwolić nawet podstawowe włożyć tampon.

Trudności spowodowane pochwicą.

Istnieją trzy konsekwencje choroby:

1. To jest prawie niemożliwe, aby mieć udane życie seksualne i spełniającą, ponieważ za każdym razem potencjalny partner (mężczyzna lub kobieta) próbuje zbliżyć się lub stymuluje ją, kobieta może mieć chęć zwijają się w kłębek.

Jeśli twój partner będzie próbował przedostać się do pochwy, zdasz sobie sprawę, że jest to «zamknięte», Ta szczelność spowodowane mimowolne kurczenie się mięśni dna miednicy, które otaczają pochwy.

Każda próba kłuć palec lub penisa w pochwie powoduje ból, pieczenie lub mrowienie, tj. Mięśnie są szczelne skurcz. Ponadto niektóre samice smarowanie będzie więc jeśli styk ma miejsce, to być suche pochwy, co może powodować ból i dyskomfort.

Ale być może, że występuje często, kobieta z problemem pochwicą nadal chce zainteresowany i chce mieć seks z partnerami. Niektóre z nich nawet osiągnięcia orgazmu, chociaż nie jest to łatwe ze względu na trudności oczyścić dostęp do łechtaczki.

2. Kobieta ma do czynienia z problemem niemożności uzyskania dobrej badania lekarskie i pomoc. Ona po prostu nie będzie w stanie utrzymać się badaniom miednicy.

Tak więc, w dokumentacji medycznej stwierdzając, że nigdy w życiu nie przekazał pobierania wymazu. To, co do zasady, nie jest wielka sprawa, że ​​jest. Aby pacjenta, prawdopodobnie dziewicą, więc jest mało prawdopodobne, że jest to możliwe, rak szyjki macicy. Mianowicie rozmazu na celu określenie choroby.

Ale do walki z chorobą i tak potrzebne. Dlatego też, dziewczynka umieszczone w szpitalu procedury tak zwane „Badania pod znieczuleniem”, gdzie będzie ono w stanie zbadać kształtowania ogólnego znieczulenia.

3. Kobieta jest w stanie używać tamponów, t. Jest to jej ból. Jedyne wyjście – podszewka.

Powód pochwicy

Pochwica – jedną z przyczyn powodujących ogromne problemy niedogodności dla kobiet. I bardzo często wpływa na jej życie seksualne. Niektóre kobiety cierpią z powodu tej choroby jest nadal w związku małżeńskim, ale rozstaliśmy się.

Dlaczego tak się dzieje?

Origins – z naruszeniem stanu psychicznego. Nie możemy powiedzieć, winny czy jest ranny, czy nie.

Istnieją dwa typy pochwicą:

Podstawowa, gdy kobieta nie była wcześniej seks i wszelkie inne formy penetracji pochwy. Choroba objawia się w około nastolatek, kiedy próbuje nawiązać tampon.

Powodem obecności błędnych przekonań: seks – to boli, seks – to brudne, kobiety pochwa jest zbyt wąskie i małe, co może spowodować obrażenia ciała i konsekwencje.

Po drugie, gdy kobieta miała już stosunki seksualne, a następnie zaczął się rozwijać choroby.

Przyczyny: występuje u kobiet, które miały jakiś uraz z pochwy lub zostało zgwałconych.

Share →