Początkujący ogrodnik kwiatów i klombów

Początkujący ogrodnik kwiatów i klombów

Postanowił zaangażować się w ogrodnictwie i nie wiesz od czego zacząć? Chcesz ozdobić swój dom, ogród lub majątek? Zasadzić coś z ich rąk i cieszyć się owocami swojej pracy.

Nadszedł czas – wiosna pojawia się na horyzoncie. Przyroda budzi się, zdobią się z zieleni i kwiatów. A w tym czasie, bo chcę, aby móc podziwiać jej piękno tak często, jak to możliwe. Nie na darmo nazywa się festiwal wiosny kolorach. Chętnie zbierać bukiety kwiatów i przenosić je do domu.

Ale to nie wszystko Akceptowane metody kwiaty zdobią swoje życie – sadzić je sam!

Przedsiębiorcy hodowli kolory i stworzyć swój własny ogród kwiatowy

Prywatny ogród kwiatowy ma wiele zalet! Jesteś w stanie wybrać swoje ulubione kolory i tworzą je do klombu. Będzie można sadzić kwiaty i patrzeć, jak kwitną pięknie. Efekt terapeutyczny ogrodnictwo, praca z kwiatów i nic nie mówić! Zgromadź całą ogród kwiatowy dom, ogród, dom, plac zabaw dla dzieci. W zależności od preferencji, można ją chronić, aby wydać dodatkowe elementy i ogrodzeń, lub odwrotnie – do opuszczenia bez ograniczeń i kadrowanie.

Utworzyć Kwiat ogród. jeśli na co dzień będzie zaczynać się od kontemplacji kwiatów uprawianych w swoje ręce, to nie będzie, nic nie jest niemożliwe!

Początkujący ogrodnicy, pierwszy krok: znaleźć miejsce w ogrodzie kwiatowym

Twój ogród kwiatowy może być bardzo mała lub posiadają rozległe wzdłuż całego domu. Nie ma różnicy, ważne jest tylko, jak często, jak to możliwe okazję podziwiać jego dzieło kolorach. Można posadzić wysokie łąki tulipany i żonkile magii lub wolą schludny mały kwiat łóżko fiołków. I nie jest konieczne, aby zatrzymać się na jednym rodzaju kwiatu.

Jeśli dużo miejsca, wziął na klombie, to być może trzeba będzie podzielić ją na kilka sekcji, wymyślić geometryczny wzór w kilku równoległych linii, które później mogą siedzieć różne kolory, dodając sztuczne elementy. Jeśli małego klombu, a następnie, jeśli chcesz, możesz zrobić to mnogouravnevim.

Względu na to, w jakim miejscu można urządzić ogród kwiatowy zależeć będzie od jego projektu i wyboru kolorów. Jasny odcień jest tworzony pod okapem drzew z nielicznych, ażurowej koronie, takich jak jarzębina, kruszyna, wiśni, pod osłoną tak delikatnej czuć dobrej wiosny, bulwiaste kwiaty: tulipany, żonkile, Muscari, krokusy, Fritillaria imperialis, jak i naziemne cover kolory: barwinek, małe zawilec, błękitna punkt. Jednolite odcień jak samych kolorach jak balsamy, fuksja, lwie paszcze, i tak dalej. Ale P w kolorach podstawowych, takich jak światło, a przy dobrej podlewanie klombu nie boją nawet latem słoneczny.

Jednak w bardzo suchym klimacie kwiaty mogą stracić jasność.

Początkujący ogrodnicy, drugi etap: tworząc ogród kwiatowy

Kiedy zrozumiesz, lokalizację i wielkość ogrodu kwiatowego, należy wziąć pod uwagę wypełniając ją kwiatami. Kwiaty w ogrodzie kwiatowym, można wybrać wysoki, niski. Kwiaty mogą być w sprayu lub żarówki.

To wszystko zależy od chęci. Jak wyobrażasz sobie swój ogród kwiatowy? Tworzenie kolorów, odpowiednia kombinacja kolorów jest bardzo ważne, aby spojrzeć szczególnie piękny ogród z kwiatami, ale również właściwe.

Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące kombinacji kolorów w klombów i. Ogromna gama kolorów otwiera przestrzeń dla wyobraźni – wszystko, co wnosi do duszy może wcielać życie w świecie kwiatów. Formacja kwiatowy ogród także całkowicie zależne od twojej wyobraźni. Niski, puszyste, wzorzyste lub raznouravnevie wysokiej koloru w środku. Łóżka wysokość może być niski, wysoki, piramidy. Kwiaty, zamknięte małe kamienie, ogrodzenia lub po prostu rośnie w trawie – Nowe kwietniki, które pojawiły się pod wpływem nauki projektowania krajobrazu.

Ale umieszczenie kwiat łóżko w środku, co dane splecione pełzanie kwiaty – starej szkoły ogrodnictwa znanego nam z czasów starożytnych.

Początkujący ogrodnicy, krok trzeci: wybierz kolory dla ogrodzie kwiatowym

Pojęcie „Garden Design ‚ i „Ogrodnictwo” trochę inaczej, ale w tym artykule slitaem tak wspaniałe lekcja, jak tworzenie własnej ogród kwiatowy uszlachetnia go. Ogrodnictwo w tym kontekście można uznać sztuki projektowania ogrodów, dekorowanie go z kwiatami.

Wybór i sadzenie odpowiednich kolorów jest zawarta i najważniejszy etap tworzenia kwiat łóżko. Zgodnie z wybranym schematem kolorów posadź kwiaty w ogrodzie kwiatowym. Szczegółowe informacje na temat wybierania kolorów, ich zakresu, zalecenia dotyczące opieki można przeczytać na naszej stronie internetowej. ale należy pamiętać, kilka więcej szczegółów o kolorach:

Podlewania kwiatów. Podlewanie kwiat łóżko wszystko odbędzie się jednocześnie, i kwiaty, które wymagają zupełnie różne ilości wilgoci nie mogą żyć obok siebie.

Lądowanie kolorach. Konieczne jest, aby zrozumieć dokładnie, w jaki sposób najlepiej sadzić w ziemi lub innych kolorach: sadzonki lub nasiona, z nawadnianiem lub suchym lądzie. Czas jest korzystna do sadzenia kwiatów i jak długo kolor trzeba wiedzieć, aby Twój ogród kwiatowy, nie straciła świąteczny wygląd na kilka dni.

Pielęgnacja kwiatów. Kwiaty mogą być wieloletnie lub roczne, odporne na zimno, czy nie. Funkcja ta powinna być uznana za opiekę nad kwiatami. Ponadto, niektóre kolory wymagają nawozów i podcięcia.

Dzięki stałej opiece klombu można odróżnić podlewania i przycinania więdnięcia klastrów kwiatowe.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą stworzyć piękny ogród kwiatowy, która zachwyci Cię nie tylko tej wiosny, a wiele lat!

Share →