Pocztówka "Wśród chmur"

Karta «Wśród chmur»

Do pracy potrzebne są następujące materiały:

• arkusz tektury;

• kolorowy papier;

• PVA glue;

• markery i farby.

Produkcja kart

Farby i wyciąć wzór samolotu. W zależności od wieku i umiejętności dzieci może być poproszony o wykonanie aplikacja lub własny rysunek samolotu (1). Cut chmury.

Co więcej, trzeba wniknąć nożyczki cloud spiralnie w kierunku centrum (2). Dodać kawałek kartonu w połowie lub skorzystać z proponowanego systemu bazy cięcia i rozwiń ją ponownie (3).

Z prawej strony podstawy karty przywiera spirali chmury, powodując klej na lewą stronę niewielkiego obłoku zamknąć kartę i niektóre posiadają że cewka przyklejone do obu stron karty (4). Poszerzenie bazy. Przyklej samolotu tak, że ogon był 1 cm powyżej środka chmury spiralnych zatrzymany.

Udekoruj aplikacja w tle, wzór lub kolor bazy sygnatur.

Dodać do karty, a następnie rozwiń — spirali chmurę dymu z kolei do ogona samolotu (5).

Kartkę z życzeniami dla taty

Do pracy potrzebne są następujące materiały:

• arkusz papieru kolorowego lub wielkości A5 (15×21 tektura cm) na karcie bazowej;

• kolorowy papier do wykonywania aplikacji, krzew drzewa i słońce;

• sztyft kleju lub PVA;

• Kształt urządzenia;

• kolorowe kredki i inne materiały graficzne;

• nożyczki.

Produkcja kart

Dodać kartę bazową w połowie i złożyć poprzez wykonywanie cięć dwie równoległe linie długości 3—4 cm odstęp 2,5 cm. Otwórz wiadomość i arch swoje nacięcia wewnątrz karty — do odstania przez maszyny (1).

Poproś dzieci, aby narysować zdjęć z wnętrza: zwrócić historię, jak chcą, malować nam zdjęcie lub proponowanych do wykonywania śledzić aplikacja wzór (2).

Gdy uwaga aplikacji na schodach klejenia elementów z drewna: części korony w niektórych obszarach pokrywają się.

Sun i krzewów w technice aplikacji wielowarstwowych, kiedy mniej szczegółów przykleja się większe, i tak dalej. Tworzenie efekt objętościowy. W tego rodzaju pracy dzieci w harmonijny praktyki doboru kolorów i odcieni (3).

Malować swoje ulubione kredki modelu samochodu lub farb. Dzieci mogą się zwrócić samochód, a następnie wyciąć go. Możesz iść na prostszy sposób — czasopisma promocyjne znaleźć i wyciąć swój ulubiony model samochodu.

Promazhte pionowe pasy stanąć do maszyn z kleju i przykleić go na samochodzie. Zrób pocztówkę. Przykryć gniazdo na komplementy stoisk (4).

Uwaga. Na wniosek dzieci pocztówki można zrobić bez podstawy dla maszyny. Następnie wystarczy namalować obraz kolorowanie i złóż go na pół.

Share →