Pocztówka z rękami: klasy mistrzowskie w dniu 8 marca

Pocztówka z rękami: klasy mistrzowskie w dniu 8 marca

Karta z jego własnymi rękami, trzyma kawałek duszy i trochę miłości – bo gdy jest on tworzony, myślimy o osobie, dla której jest przeznaczony. I dostać ten pocztówki bardziej cieszę się, bo wiesz, że jest wykonany z ciepłym i szczerym pragnieniem, aby dać radość do obsługi ukochanej!

Dzisiaj postanowiliśmy pokazać swoją klasę czytelnicy głównego na co karty do 08 marca. Ten hack nie zajmuje dużo czasu, aby jego produkcja może przyciągnąć dzieci.

Do produkcji kart z rękami na 8 marca musimy:

  • Dwustronny papier kolorowy różowy, jasnozielony i żółty.
  • Karton lub kolorowy papier gruby niebieski – podstawą kart.
  • Klej biurowy.
  • Nożyczki i kręcone.
  • Glitter.

Dojazd do produkcji kart własnymi rękami

Z różowy papier wyciąć 19 kółek o średnicy 5 cm, oraz o jasnozielonym – puste na piśmie. Preform musi jeszcze zostać odcięty na końcu łuku, na określony czarnej linii, jak na zdjęciu.

Teraz z 18 i cięcia Dołączył różowy papier koła w postaci płatków. Robi to w ten sposób:

Pierwszy tworzą koło w połowie.

Następnie złóż obszar, rozmiar kwartale półkola.

Teraz otwórz kartę i naprawić klej – pochodzą nasze przyszłe płatki głośności lotosu.

Od koloru papieru budowy wyciąć rdzeń naszej wielkości karty 15×25 cm. Krawędzie przyszłej karty kręcone odciąć nożyczkami. Odsunięcie od centrum jednego kleju pocztówka pozostał nienaruszony różowy okrąg – to jest początek naszej kwiat.

Wtedy zaczynamy przykleić płatki kwiatu.

Pierwsza warstwa jest przyklejona na kole 6-7 szt, różowy, płatek, ze następna pokrywa poprzednie. Następną warstwą kleju w taki sam sposób, jedynie płatki będą miały 5 sztuk.

Gdy zbliżamy się do środku, zmniejsza liczbę płatków. Kiedy wszystkie płatki zatrzymany, należy tworzyć trzon lotosu. Wyciąć koło o pożądanej średnicy żółte płatki tworzą już znany sposób i trzymać się na środku kwiat.

Teraz przejdź do naszego listu. My robimy to jak wentylator i trochę naciągnąć.

Zapnij swoją małą dostać się pod lotosu, wklejając każdą fałdę.

Glitter napis – może to być życzenia urodzinowe, nazwa, po prostu „Z miłości”, itp Robimy to pocztówki March 8, tak aby odpowiedni napis.

Nasza karta „Lotus” 08 marca jest gotowy do pomocy im jej matka, babcia, siostra, ciotka lub dziewczynę.

Karty, wykonane przez ręce bliskich, zwykle niecierpliwie przechowywane tych, którzy byli na tyle szczęście, że otrzymał je w prezencie. Takie domowe karta może mieć magiczny bukiet. Na jakie kwiaty dać kobietom. przeczytaj nasz artykuł.

Zapoznaj się także z drugiej klasy mistrzowskiej tego autora – co kartki z życzeniami na święta „Bukiet kwiatów”.

Share →