Podlewanie podlewania.

Podlewanie podlewania.

Metoda ta jest ulepszenie sposobu podlewania zanurzania. Różnica polega na tym, że jego doniczki umieszcza się w pustej pojemnika i wylewa się, przy czym podczas podlewania zanurzanie naczyniu umieścić pojemnik wypełniony wodą.

Daj stoisko z doniczki w wodzie przez około 15-20 minut, a pula jest w wodzie nie mniej niż 3/4 wysokości doniczki, lepiej jest, gdy woda osiągnie na ramionach puli, jest to około 1 cm od krawędzi. Sposób zwilża kory na całej wysokości poziomu wody w naczyniu i zwiększenie jego zwilżania.

W lecie podlewania storczyków można użyć wody o temperaturze pokojowej, wodę do nawadniania w zimie storczyków lepiej jest użyć ciepła, jej temperatura może wynosić około 30 stopni.

Po podlewania nadmiar wody może spuścić, umieścić rośliny na tackach lub w doniczkach, a po pewnym czasie zgromadzone w zasobnikach nadmiar wody wylewa, tak aby nie powodować gnicie korzeni i podtopienia na dnie garnka.

WAŻNE. czy są pacjenci w kolekcji storczyków, trzeba je podlewać oddzielnie od pozostałych, aby uniknąć zakażenia zdrowych egzemplarzy.

Podlewanie storczyków w okresie zimowym i letnim.

Częstotliwość podlewania storczyków w okresie letnim i zimowym czasie nie jest to samo. W zimie, gdy brak światła, procesy fizjologiczne roślin spada, więc przerwach między wzrostem nawadniania.

Szczególnie konieczne jest, aby środek rozety po nawadniania nie ma wilgoci, należy go usunąć za pomocą chusteczki, lub po prostu łuk naszą fabrykę i dać go do zsunąć stronę

W zimie temperatura w strefie korzeniowej nie spada poniżej 14 stopni. Jeśli próg zimno, następnie doniczki storczyków można umieścić piankę.

Wiosną i latem, ze wzrostem procesów wzrostu dziennych są aktywowane w tym czasie zwiększa częstotliwość podlewania. Jak podlewać storczyka w lecie tutaj.

Woda kory orchidea jak suszenie w garnku. Stopień suszenia skórki w puli będzie zależeć od stanu rośliny, wielkości puli, stopień rozkładu podłoża.

Skąd mam wiedzieć, że nadszedł czas, aby podlewać storczyka. Jak tylko okaże się, że kondensat na wewnętrznych ściankach garnka jest prawie nie było, pot stał się łatwy, korzenie stają się srebrzyste, to jest czas, aby podlewać storczyka.

Podlewanie będzie również inna orchidei z dobrze rozwiniętych krajach, zasadzone w 2 litrowych doniczkach wypełnionych dłużej. Wbita miniatura niż 0,3 litra.

Pomógł w tym artykule? Podziel się z przyjaciółmi!

Share →