Poduszka dla kobiet w ciąży i karmiących

Poduszka dla kobiet w ciąży i karmiących

Ileż pytań nasuwa się, gdy ciąża jest po raz pierwszy. Jednym z częstych pytań: „Możesz spać na brzuchu, nie będzie źle przyszłość dziecka?” Lekarze śmiało odpowiedzieć – nie można, chronione dzieckiem. A jeśli w pierwszych miesiącach ciąży może sobie na to pozwolić i wygodniej postawę, i spał, a następnie w ostatnich miesiącach problemy ze snem, ponieważ cały czas nie da się spać na plecach, brzuchu, a nawet uniemożliwić spać na boku. Sadzone koc, małą poduszkę pod brzuch nie zapisać i jesteś prawie zdesperowany, wydaje się, że sen, tak jak powinno, nie będzie możliwe.

Głowa do góry, dziś dużo poduszek przeznaczonych specjalnie dla kobiet w ciąży, aby pomóc radzić sobie z bezsennością.

Te poduszki mają różne kształty. Każda przyszła mama może wybrać poduszki opcji, że jest wygodne. Poduszka może być stosowany nie tylko do spania, można ująć ją w dolnej części pleców i oglądać swój ulubiony program lub poczytać książkę.

Wiele poduszki może być używany i po porodzie, takich jak karmienie lub gdy dziecko zaczyna siedzieć. Nasze poduszki wykonane są z lnu i pół-lnianych tkanin i wypełniona hollofayber.

Hollofayber – to nowej generacji, przyjazne dla środowiska, nie zawiera perfum, żadnych zagnieceń w czasie i utrzymuje kształt dobrze.

Jeśli masz problem ze snem, rozwiązaniem tego problemu już nie ma.

Poduszka dla kobiet w ciąży, aby kupić

Poduszka dla kobiet w ciąży – jest to ważny szczegół, co niewątpliwie daje wygodę w czasie ciąży i po. Pamiętasz, jak co noc przed pójściem spać cierpi, nakładając dziesiątki poduszki, kołdry co kilka razy, a wszystko to w celu zapewnienia co najmniej kilka wygodę podczas snu, jak również trudno znaleźć wygodną pozycję do oglądania telewizji lub czytania ulubione książki? Dziś nie jest to konieczne, aby zastanowić się, jak zapewnić komfort w czasie ciąży, ponieważ istnieje specjalna poduszka dla kobiet w ciąży, które są zaprojektowane w celu rozwiązania problemu.

Sprzedam poduszkę dla ciąży czy nie – to twój wybór, ale wierzcie mi, to nie jest konieczne, aby zapisać się na ich nerwów i komfort.

Jeśli twój brzuch rośnie z każdym dniem, i czujesz dyskomfort podczas snu, poduszka dla kobiet w ciąży jest dokładnie to, co trzeba, bo więcej brzuchu, większe obciążenie pleców, bioder i nóg. Codzienne promować zmęczenie, a jeśli w ciągu dnia jesteś ciągle zmęczony, aw nocy nie można uciec i relaks, ciąża zaczyna nie przyniesie radość i męki. Aby rozluźnić mięśnie, będziesz potrzebował specjalnej poduszki, czyli poduszkę dla kobiet w ciąży.

Sprzedam poduszkę dla kobiet w ciąży można w naszej internetowej – sklepu, złożyć zamówienie online lub dzwoniąc do operatora. Wszystkie poduszki, przedstawione tutaj, posiada wymienne obudowy, wykonane w 100% z bawełny, jak również posiada osłony lniane. Nośniki są hipoalergiczne kulki hollofaybera zachowuje swój kształt i nie absorbuje zapachów.

Z poduszką dla ciężarnych zapomnieć o bezsenności, jak ze względu na to, będzie można znaleźć wygodną pozycję dla siebie podczas snu, dodatkowo poduszka może być używany przez Ciebie podczas oglądania telewizji, czytania książek, podróże w samochodzie i. Oczywiście, po porodzie, podczas karmienia.

Share →