Pojawienie się plamki, nie może być uważany ulec zaburzeniu ...

Pojawienie się małych punktów nie może być uznane za objęte chorobą – będą one przejść bez śladu.

Lecz zamiast dużej pryszcz blizny może być utworzony, z którego wyjścia jest bardzo trudne i kosztowne.

To jest odpowiedź na pytanie, dlaczego nie są plamy na nosie? – Zazwyczaj przez ekspertów. Dodaje, że wysypka może zepsuć nastrój, nie tylko w jego młodszych lat. Starsi ludzie to też się zdarza. Jedyną różnicą jest to spowodowane.

U młodzieży, to jest najczęściej związane z hormonalne przepięciami w okresie dojrzewania.

U dorosłych, trądzik pod nos, nos, czy gdzie indziej – jest objawem złego stanu zdrowia układu krążenia, hormonalnego i odpornościowego lub choroby zakaźnej. Uważa się, że nawet pryszcz na czubku nosa jest pierwsza rozmowa o problemach mięśnia serca lub wątroby.

Wśród możliwych przyczyn, które pojawiają się na trądzik nosa, stres i niedobór witamin A i złym użyciem kosmetyków.

Trądzik, nawet na nosie są różne

Najczęściej w tym obszarze są wykonane te punkty:

 • Swędzenie. Ich zwykle miejsce – na skrzydłach nosie i pod nosem. Lekarze uważają, że jest objawem ostrej opryszczki.
 • Biały (lub Potrzeszcz). Podobnie jak w przypadku białych gęstych węzłów. Łatwiejsze do usunięcia przez elektrokoagulacji.
 • Red. Jest to wynikiem zapalenia torbieli. Trądzik jest bolesne, może nastąpić połączenie kilku czerwone plamy.
 • Ropne. Może wystąpić w wyniku zakażenia gronkowcowe czerwonych wyprysków. Starsze ropa pryszcze bolesne, więc muszą rozpocząć leczenie przy pierwszych objawach.
 • Różowy. Przyczyną ich pojawienia się – klęska skóry wokół nosa trądziku roztoczy. Te pryszcze na nosie pojawiają się równocześnie z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi.

  Skóra pod wpływem różowe pryszcze coarsens, zagęszczony, pokryty brodawkami.

Nos urządzone pryszcze twoje działania?

Nie jest konieczne, aby wyżej wymienionych chorób i przyczyn zepsutych wygląd. Diagnoza może być wykonane przez specjalistę po przekazać poważną kontrolę. I to musi być zrobione, od defektów skóry – to nie małe rzeczy jest podczas ich leczyć. Zwłaszcza, jeśli zauważysz, że nie tylko na powierzchni, ale również w nosie wyskoczył pryszcz i powtórzył to wszystko na bieżąco.

Tak, nadszedł czas, aby szukać pomocy w klinice.

Zazwyczaj pacjent może być kompleksowe leczenie: dziesięć pigułki Trichopolum i zewnętrznie – smarowanie obszarów problemowych Metrogil żel. W bardziej złożonych przypadkach stosowane są antybiotyki. Junidoks – wewnątrz i dalatsin – zewnętrznie.

Ponadto, zaleca się zrobić w domu z korzenia płyny calamus, kory dębu lub zacieru Tsindol. Bez przerwy, pacjent powinien zabrać witaminy, które są odpowiednie do wieku. I całkowite zaprzestanie palenia tytoniu i alkoholu.

Niechciane samodzielne działanie.

Co ważne, nie wycisnąć pryszcze. W nosie, można powiedzieć, obszar chroniony, nie zaleca się dotknąć. Może to prowadzić do tego, że podskórne pimple na nos otrzymując ropne zawartości torebki do skóry lub, co gorsza, do krwiobiegu.

I będzie to po ponownej infekcji, a trądzik nie tylko osiedlić na nosie, ale we wszystkich obszarach twarzy.

A jeśli nie przejdzie?

Ale pytanie brzmi: jeśli nie przechodzą krosty na nosie, jak się ich pozbyć?

Przede wszystkim, trzeba utrzymać czystość skóry: Często myć i po każdej procedurze wody przetrzeć balsam twarzy, który zawiera kwas salicylowy. W domu lub w wyspecjalizowanych sklepach używać peelingów, bez uszkodzenia skóry.

Wykorzystać każdą okazję, aby być na zewnątrz. Zwróć szczególną uwagę na dietę. Daj się niezdrowej żywności, wymienić je na produktach roślinnych, produktów mlecznych, ryb i mięsa odmian o niskiej zawartości tłuszczu.

Dodaj do naczyń imbiru i czosnku.

Tradycyjne przepisy zbawienia nosa

Jeśli nagle zauważysz, że „urządzone” Twoja twarz zewnętrznego lub wewnętrznego pryszcz na nosie, spróbować je wyeliminować z receptur tradycyjnej medycyny.

 1. Przygotuj ziołowy bulion: Wymieszać w rondlu jedną łyżkę szałwi, mięty, rumianku, oset. Wlać mieszaninę trzech litrów wrzącej wody.

  Przykryj głowę ręcznikiem na garnku i wdychać pary. Powtórz tę procedurę przez tydzień codziennie.

 2. Nasion kopru napełnia się wodą w stosunku 1:10. Po ciekłych mieszanek naparów, zwilż czystą ściereczkę w nim i stosować na twarz na 15 minut.

  Maska powinna odbywać się co najmniej pięć tygodni co drugi dzień.

 3. Maska Kapusta. Nawilżyć tylko wyciśnięty sok z kapusty i umieścić na twarz na 15 minut. Zaleca się, aby co najmniej 20 procedur, ich powtarzać przez cały dzień.
 4. Maska pokruszonego aloesu, rozcieńcza się w równych częściach z wodą. Zwilżeniu tkaniny z tym płynem i jest nakładana na skórę.

  Po dniu i pół miesiąca.

 5. Maska soku żurawinowego. Sok nasączone szmatki, składany w dwóch lub trzech warstw gazy. Utrzymać na powierzchni, przez co najmniej godzinę, serwetki zmienia się co 10 minut. Jeśli zaczął podrażnienie skóry, sok należy rozcieńczyć trzy części wody.

  Maski są stosowane codziennie, aż do zaniku stanu zapalnego, a następnie – w ciągu dnia, a raz na tydzień, aż do wyprysków na nos nie znika całkowicie.

Share →