Pojazdy dla dziewczyn

Pojazdy dla dziewczyn

Artykuł ukazał się w zakupie (który jest częścią Porady sekcji).

Wiele z płci pięknej są w stanie prowadzić samochód perfekcyjnie i cicho daje szanse do każdego człowieka, nawet w najbardziej trudnych sytuacjach na drodze. To często wymaga zakupu osobistego pojazdu, który byłby idealnie właśnie dla kobiety. Każdy wie, że dziewczyny kochają elegancję i komfort, tak w tym artykule zdecydujemy oferować opcje, które obecnie przyciągają najwięcej kierowców uwaga kobiet.

Przed rozpoczęciem szukasz samochodu dla dziewczyny, należy najpierw zdecydować się na ciele. Wariant hatchback dla kobiet jest najlepszy, a wszystko dzięki kompaktowej i atrakcyjnej konstrukcji zewnętrznej.

4. Kia Picanto

5.

Citroen C3

Samochód dla kobiety. Podstawowa wersja tego urządzenia będzie kosztować trochę mniej niż 500 000 rubli, ale jego wyposażenie jest bardzo atrakcyjna. Automatyczna skrzynia biegów Citroen C3 będzie kosztować około 626 tysięcy rubli. Ponadto, jest to możliwe, ponieważ opcja na zakup samochodu z robota skrzyni biegów. W tym scenariuszu, koszt zmniejsza się do 590 tysięcy rubli, silnik będzie mniej wydajne.

Citroen C3 nie ubiegać się o tytuł najtańszego samochodu dla dziewczyny, ale cena jest całkiem uzasadnione, ponieważ urządzenie jest naprawdę świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które są ważne nie tylko prestiż, ale także komfort.

6. Lifan Smily

Większość kobiet, bardzo lubię ten samochód. I nie bez powodu. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, wygląda pięknie, a co najważniejsze warto trochę. Jedyne co brakuje jest tak automatyczna skrzynia biegów. Ceny dla tego przedziału maszynowego od 280 000 rubli. W konfiguracji, są dwie poduszki powietrzne, a także wspomaganie kierownicy, elektryczne lusterka i światła przeciwmgielne.

Jeśli pragną większej niezawodności, a następnie zwrócić uwagę na samochód w kompletny zestaw 310000 i oprócz wyżej, masz ABS, klimatyzacja, felgi aluminiowe, a także do wymiany opieczętowane. Pojemność silnika 1,3 litra, który produkuje 89 KM rzeczywistości Ciągnie samochód całkiem dobrze. Jedyną wadą – wysokie zużycie paliwa, a 10 litrów na tyle duży maszynowego rysunku.

Share →