Pokrzywka - leczenie i objawy

Pokrzywka – leczenie i objawy

1:06

Pokrzywka, określane również jako pokrzywka lub pokrzywka, działa jak choroby skóry, pochodzenie, które – głównie alergicznej.

Pokrzywka ma dość szybki niesamowitą jasnoróżowe z płaskowyżu i ciężką świąd. Wizualnie, zjawisko to jest bardzo podobne do działania na użądlenia, stąd nazwa choroby.

Odróżnić niezależnego pokrzywkę (zwykle uczulenie) – odpowiedź na bodziec lub przejaw choroby. Choroby takie jak pokrzywka, można zaobserwować w postaci ostrej lub przewlekłej. W pierwszym przypadku – okres może trwać od kilku dni do tygodnia lub dwóch, a drugi nie ma nawroty, wylać w ciągu kilku miesięcy lub lat.

Przewlekłą pokrzywkę alternatywnym dziennej wytrącania różni się pod względem czasu trwania światła odstępach czasu.

Sztuczne pokrzywka wraz z pojawieniem się zespołu edematous pęcherzy na skórze. Niestety, pokrzywka jest stosunkowo częstą chorobą. Po tym wszystkim, co tylko wskaźniki kosztów, takich jak trzydzieści procent.

To trzecia ludzkości co najmniej raz w życiu przynosi takich chorób, jak pokrzywka. Kobiety w wieku od dwudziestu do sześćdziesięciu – Najczęściej podatne tego typu istnieje znaczna układ wydzielniczy. Alergeny w przypadku pokrzywki – nie ma to jak leki, w tym można znaleźć wiele środków kontrastowych RTG, antybiotyki, itp ..

Bakteryjne polisacharyd, surowicy, jedzenie, Insect rodzaju alergeny – z których wszystkie mogą być bezpośrednio alergen pokrzywka. Transfuzji krwi działa jako drugi rodzaj mechanizmu uszkodzenia. W kwestii patogenezie pokrzywki, eksperci podkreślają zwiększoną przepuszczalność naczyń i mikrokrążenie w zgodzie z rozwojem ostrego obrzęku w tych statków.

Fizjologicznie aktywna substancja – Głównym czynnikiem w wyglądzie bąbelkami charakterystycznych pokrzywki.

Przedstawiciele bradykininy, shastamina, serotoniny, acetylocholiny są główne substancje aktywne fizjologicznie. Jeśli chodzi o uspokojenie efekty uli sposobów, należy zwrócić uwagę, aby skompresować z liści takich roślin jak łopianu. Gorąca kąpiel z sody (sody rozpuścić szkło pełną wannę) trochę pomóc złagodzić swędzenie.

Leki przeciwhistaminowe są bezpośrednim sposobem leczenia uzależnień pokrzywki. Możliwe jest również atak silnie pokrzywka (w przypadku jego wystąpienia) podawanie epinefryny. Ale, trzeba rozpocząć leczenie dopiero po bardzo dokładne wskazania przyczyn choroby.

Share →