Polecić dobrą przeciwgrzybicze maści lub ludową lekarstwo ...

Polecić dobrą przeciwgrzybicze maści lub ludowym dla dziecka 11 lat

Preparaty do stosowania miejscowego (maści, kremy, spraye). stosowany w leczeniu stopy grzybiczych i paznokcie.

Dermgel Lamisil, Lamisil Cream Lamisil Spray – zawiera substancję, która zabija większość gatunków grzybów, które powodują utratę stóp i paznokci. Dermgel terbinafiny (Lamisil lub kremu) nanosi się na umyte i wysuszone na skórę i paznokcie, delikatne pocieranie raz dziennie w czasie jednego tygodnia.

Nizoral (krem do użytku zewnętrznego) – powoduje śmierć lub zatrzymuje odtwarzanie większości grzybów, które powodują zmian skórnych stóp i paznokci. Nizoral krem ​​nakłada się na skórę na paznokciach stóp i łagodnie pocierając, 1-2 razy dziennie.

Leki stosowane w stosowane w leczeniu bardziej złożonych przypadkach stóp i paznokci: grzyb

Lamisil – dostępny w tabletkach 250 mg. Powoduje śmierć grzybów, które infekują stóp i paznokci. Lamisil przyjmować jedną tabletkę (250 mg) na dobę.

Czas trwania leczenia wynosi od 2 do 6 tygodni i jest określana przez lekarza.

Itrakonazol (Orungal) – dostępny w kapsułkach 100 mg. Aktywne wobec większości grzybów, które powodują zmian skórnych stóp i paznokci. Orungal 2 kapsułki raz dziennie przez 3 miesiące lub kursy 2 kapsułek (200 mg na dawkę) 2 razy dziennie – 7 dni, a następnie przebić przez 3 tygodnie (gdy lek nie jest brane) i drugie danie z 2 kapsułki 2 razy dziennie.

W leczeniu grzybicy paznokci na rękach potrzebujesz 2 kursy na nogi – 3-4 kursów.

Należy jednak pamiętać, że stopy grzybów i paznokci spowodowana przez różne rodzaje grzybów, a więc przed rozpoczęciem leczenia wymaga postaci grzybów i ich wrażliwości na różne leki przeciwgrzybicze.

Leczenie Ludowa grzybiczych stóp i paznokci

W leczeniu grzybicy paznokci i stosowania stopu i receptury medycyny tradycyjnej. Poniżej przedstawiono najbardziej skutecznych tradycyjnych metod leczenia nóg grzyba skóry i paznokci.

Trawa veronica – ludowym przeciw grzybiczych stóp i paznokci. W jednym litrze wody ogrzewanej trzpienia trawy przetacznik 2 do 5 minut. Po gotowaniu, zaleca się, aby poczekać, aż bulion nagrzewa się i zrobić kąpiel stóp bulionu przez 10-15 minut.

Wystarczy 10-15 kąpiele.

Czosnek w połączeniu z masłem pomaga pozbyć się grzyba stóp i paznokci. Czosnek zmiażdżyć przetarł (lub) i miesza się razem z masłem. Otrzymaną mieszaninę smarować zabrudzoną skórę i paznokci.

Kąpiel z solą morską, aby pomóc poradzić sobie z grzybem stóp i paznokci: jedna łyżeczka soli morskiej do rozpuszczenia w litrze wody, a skórę przemyć z roztworem co noc przez 10 dni.

Share →