Polipy pęcherzyka żółciowego Cure w ziołach

Polipy pęcherzyka żółciowego Cure w ziołach

Polipy pęcherzyka żółciowego – bardzo trudne do wyleczenia choroby. Ponadto, nie jest łatwe do wykrywania i usuwania tworzenie nienormalnego się jedynie chirurgicznie, ale jeśli jest na wczesnym etapie rozwoju, to możliwe jest wyeliminowanie tradycyjnych metod.

Opis chorób

Polipy pęcherzyka żółciowego wynika z łagodnych wzrostów jej śluzu. Zwykle ma zaokrąglony kształt.

Określenia obecności polipów pęcherzyka żółciowego było możliwe od lat trzydziestych ubiegłego wieku, kiedy nie było radiologii. Ponieważ rozpoczął się w latach osiemdziesiątych użyć do określenia metody diagnostyki ultradźwiękowej. Według statystyk, pęcherzyka żółciowego polip jest obecny w prawie 4% populacji, z czego 80% – to kobiety w wieku powyżej 30 lat.

  • Cholesterol polipa pęcherzyka żółciowego. Mucosa woreczka z osadów cholesterolu zaczyna rosnąć.
  • Zapalna polipa pęcherzyka żółciowego. Wewnętrzna powłoka daje odpowiedzi zapalnej i dlatego nie jest nadmierny wzrost ziarniny.
  • Gruczolakowatą polipa pęcherzyka żółciowego.

    Czy z powodu łagodnego guza, wyrastające z tkanki gruczołowej.

  • Brodawczaka. Jest łagodny nowotwór z brodawkowatych narośli na błonie śluzowej.

Przyczyny i objawy

Ból, gdy choroba pojawia się tuż pod żebrami

Żółci jest wytwarzana w wątrobie, przechowywane i zatężono w pęcherzyku żółciowym. Gdy organizm otrzymuje torbę żywności włókna mięśniowe zaczynają się kurczyć. Ma to na celu zapewnienie, że bile weszła do dwunastnicy rozkładać tłustych występuje.

Objętość pęcherzyka żółciowego mogą się różnić ze względu na różne choroby, a następnie zdolność koncentracji żółci jest zakłócony. Powoduje jego stagnacji i tkanek zmian w ścianie ciała to.

Gdy jest przewlekły proces zapalny błony śluzowej pęcherzyka jest zniszczone i tworzą te polipów. Mają okrągły łeb, który siedzi na wąskim trzpieniu. Inne podmioty, które wyglądają tak jak oni, zwane również polipy, takie jak niektóre łagodnych nowotworów – brodawczaków, gruczolaków i inne.

Najczęściej choroba jest chorobą dziedziczną.

Przyczyny powstawania polipów pęcherzyka polega cech przemiany materii. Bliscy krewni pacjenta są zagrożone. Polipy pojawiają się we wszystkich narządach wewnętrznych pokrytych błoną śluzową. Nie może być kilka (kilka polipów), albo za dużo.

W tym ostatnim przypadku, choroba nazywa polipów.

Często pacjent nie wie, że ma polipy pęcherzyka żółciowego, bo nie ma żadnych objawów. Czasami ludzie skarżą się na nudności po jedzeniu. Jest to zrozumiałe, ponieważ proces trawienia jest uszkodzony. W większości przypadków, polipy całkowicie losowe.

W rzadkich przypadkach, objawy polipów pęcherzyka żółciowego są wyrażone w postaci bólu po prawej stronie hipochondrię, zwłaszcza po jedzeniu. Wynika to z faktu, że tkanki wzrosła, a w szyjce pęcherzyka żółciowego, wydzielanie uniemożliwia odpływ. W rzadkich przypadkach może powodować kolki polip powodu popadnięcia w drogach żółciowych zmienionej chorobowo płacików tkanki.

Istnieje niebezpieczeństwo, że mogą one przyjąć formę złośliwą.

Diagnoza chorób

Ultradźwięków – Sposób diagnozowania choroby

Reveal polip ściany pęcherzyka żółciowego, można użyć USG. Ujawnia pusty korpus zaokrąglone edukacji jest nierozerwalnie związana z jego wewnętrznej powłoki.

Leczenie i żywienia w chorobie

Jeśli tkanina rozrósł się znacznie, traktować ją z chirurgii samodzielnie

Cure polipa pęcherzyka żółciowego może tylko chirurgicznie. Inne sposoby pozbyć choroby nie jest obecny.

Polipy pęcherzyka żółciowego konieczności usunięcia, jeśli ich rozmiar jest więcej niż 10 mm, ponieważ istnieje duże ryzyko zachorowania na raka. Rosnące polipy powinny być skierowane.

Ustalenie, czy istnieje wzrost, to jest możliwe przy pomocy kontroli ultradźwiękowej.

Uważaj, podlega kontroli i polip z łodygi (macierzystych), jeśli jego rozmiar jest mniejszy niż 10 mm. Powinno być wykonywane co pół roku przez okres dwóch lat, a następnie raz w roku. Jeżeli polip jest zwiększona, powinien natychmiast posiekać.

Jeśli guz bez łodygi, badania zaleca się co trzy miesiące. Polipy te mają skłonność do transformacji nowotworowej. Przy polip ulega wydłużeniu o więcej niż 2 mm na rok, to uważa się, że to szybko rośnie.

Chirurgiczne usunięcie pęcherzyka żółciowego jest nazywany cholecystektomia. Obecnie w nieobecności stanu zapalnego u pacjenta, jest realizowane za pomocą endoskopowych. Przez małe nacięcie w skórze, w jamie brzusznej są specjalne rurki z kamerą, które można monitorować działanie monitora.

Pęcherzyka żółciowego bita przez miniaturowych instrumentów endoskopowych. Po tym zabiegu, osoba odzyskuje dużo szybciej.

Ciąża może wywołać wzrost polipów pęcherzyka żółciowego. Dlatego przed jej planu, zalecane jest usunięcie guza.

Gdy jest to konieczne polipy w woreczku żółciowym przestrzegać diety. Pokazano również diety i po cholecystektomii. Ilość spożywanego białka jest zmniejszona do 90 g, tłuszcz – 50-60 g, węglowodany – 300 powinno zostać usunięte, produkty zawierające nadmiar cholesterolu, olejki eteryczne, włókna surowego.

Żywienie polipy w woreczku żółciowym powinny być delikatne. Mięso i ryby lepiej jest użyć gotowane i posiekane formularz, owoce – w postaci kompotów owocowych i puree galaretek. Dania na zimno są zakazane, i powinno jeść częściej – 5-6 razy dziennie.

Ilość soli w naczyń nie powinna przekraczać 8 gramów dziennie. Trzeba pić co najmniej 1,5 litra płynów dziennie.

Tradycyjne metody leczenia

Inula może pomóc w leczeniu choroby we wczesnym stadium

Share →