Połknąć czy nie połykać spermy?

Połknąć czy nie połykać spermy?

Połknąć spermę? To pytanie zadaje sobie każda dziewczyna, która nigdy nie wydał jej mężczyzna przyjemność ustne. Ludność ankiety kobiet w różnych częściach świata pokazują, że około 5 th wszystkich kobiet połyka spermę oral.

W tym samym czasie przeprowadzono ankietę wśród mężczyzn, pokazuje, że wszystko, czego ludzie chcą partnera połknąć swoją spermę podczas seksu oralnego. Mężczyźni uważają, że jeśli kobieta nie chce połknąć swoją spermę, to znaczy, że chce je i nie będzie akceptować to, co to jest.

Ale co ma zrobić kobieta? Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem – to wszystko połknąć nasienie. W rzeczywistości, to nie jest tak nieprzyjemny, jak to brzmi.

Najważniejsze to nie jest leczenie spermy, jako coś złego, a jeśli nie lubisz smaku, to ten problem można łatwo rozwiązać. Aby to zrobić, trzeba nauczyć ukochaną do zdrowego stylu życia, to znaczy, nie pić i nie palić tytoniu, alkoholu i nikotyny, jak psują smak nasienia. Ponadto, istnieją pewne owoce i warzywa, które pomogą poprawić smak spermy, a nawet osłodzić go: truskawki, ananasy.

Jeśli przed dostarczyć człowiekowi przyjemność oralny, bierze łyk ulubionego likerchika, jest prawdopodobne, że smak spermy będzie wydawać się bardzo przyjemny.

Ale jeśli nadal nie może się nad sobą i połknąć cum facet, trzeba uciekać się do sztuczek, aby nie zranić męskie ego. Oto kilka z tych sztuczek:

  • Gdy twój facet będzie blisko orgazmu. Spróbuj skoncentrować się na głowie penisa w czasie orgazmu, pochylić się do przodu, aby strumień spermy uderzył cię w klatce piersiowej lub brzucha. Następnie sexy przed swoim chłopakiem, pocierać cum w jego klatce piersiowej i brzuchu. Ten erotyczny pokaz umiłuje go i chce kontynuować gry seksualne.
  • Gdy facet wytrysk, sperma trzymać w policzek i się na chwilę do łazienki, gdzie będą w stanie go wypluć.
  • Spróbuj facet seks oralny dostarczanie takiej przyjemności seksualnej, że nie mogła się w pierwszych kilku minutach orgazm otwartymi oczami z rozkoszy. W tej chwili będziesz w stanie wypluć spermę do tkanki lub chusteczkę (wstępnie gotowane).

Sztuczki zazwyczaj zawsze dobre, ale wciąż warto się uczyć, aby nie czuć obrzydzenia w łóżku z ukochaną osobą, i że nigdy nie był problemem – " połknąć cum ?", Jeśli kochasz tego człowieka, trzeba go kochać do końca, a tylko psuje relacje obrzydzenie i cieszyć się seksem.

Share →