Pomoc

Pomoc

Dieta dla giardiazy

01 maja 2010

Leczenie giardiazy jest nie do pomyślenia bez specjalnych interwencji żywieniowych. Głównym punktem jest w tym przypadku prawie całkowite odrzucenie żywnościowego, który składa się z wielu prostych węglowodanów. Po tym wszystkim, są one dość bezpieczne środowisko dla Giardia.

W leczeniu tej choroby, pacjent powinien zauważyć, jak bezglutenowe. i laktozy dieta. i diety danych powinny być obserwowani przez co najmniej trzech – czterech miesięcy.

W walce z giardiazy powinna porzucić takie pokarmy jak cały mleko, słodycze, makarony, kiełbasy, produktów mącznych, wyrobów piekarniczych. Zbóż może jeść tylko ryż, gryka i kasza kukurydziana. Mleko należy wymienić fermentowanych produktów mlecznych, takich jak jogurt, jogurt. Bardzo przydatne w tym przypadku do picia sok żurawinowy lub żurawina. Wszystkie zużyte w danym czasie, mięso musi być gotowane i chude. Warzywa i owoce można jeść w nieograniczonych ilościach.

Najważniejszą rzeczą jest to, aby nie dać pierwszeństwo do bardzo słodkich owoców. Należy zrezygnować z korzystania majonezu jako opatrunek. Kup trochę więcej oleju słonecznikowego i używa go.

Dieta dla giardiazy – jest nie tylko prawo żywności, ale także prawidłowe zużycie tych środków. Przede wszystkim pacjent pić płyn, a następnie podjąć wszelkie gotowane jedzenie. Pożądane jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że jedzenie było podzielone. Jeść tylko warzywa, lub tylko ziemniaki, ale nie jednocześnie. Przeczytaj recenzje »

Share →