Pomysły na krótkie paznokcie manicure

Pomysły na krótkie paznokcie manicure

Krótkie paznokcie – dziś jest nie tylko modą, ale koniecznością podyktowane tempem współczesnego życia. Zgadzam się, nie każda kobieta może sobie pozwolić na długie paznokcie. Powodem tego może być pojawienie się małego dziecka w rodzinie, a specyficzna transakcja. Mogą być też inne powody, kiedy paznokcie po prostu nie rosną długo, lub są bardziej komfortowe i bardziej komfortowe z krótkimi paznokciami. W każdym razie, zgodzi się Pan, paznokcie powinny wyglądać piękne, zadbane i oryginalne, bez względu na ich długość.

Co manicure idealny dla krótkich paznokciach?

Tworzą krótkie paznokcie

Wiele wypaczyła manicure pojęcia, co oznacza tylko wzornictwo paznokci. Ale to nie jest tak. Manicure – jest przede wszystkim, pielęgnacji paznokci. Nie, nawet najlepszy polski paznokci nie uratuje sytuacji, gdy paznokcie o różnych długościach, kształtuje brzydkie lub słabo sprzątane.

Wręcz przeciwnie, jasny lakier tylko pogorszyć sytuację.

Dlatego przede wszystkim dać swoje paznokcie w porządku, usuwania skórek i paznokci oferują formę. Należy pamiętać, że formularz może być prawidłowo dobrane do podkreślenia godności swojej strony i poprawić kształt palców.

Tak więc, na długopisy z wąskimi palcami wspaniałych, gładkie dopasowanie kwadratowych i prostokątnych kształtach manicure i luźnym uchwytem z krótkimi palcami wyglądają piękne paznokcie owalne. Ale co najważniejsze – paznokcie powinny być tej samej długości. A jeśli złamał paznokieć – nie ulec pokusie, aby zostawić pozostałym paznokcie przechowywane długości.

Nic nie mogło być gorzej manicure długości paznokci. Dlatego dostosowanie długie paznokcie bez żalu. Ale jakościowo skórek pomaga wizualnie wydłużyć płytkę paznokcia.

Kolorystyka dla krótkich paznokci manicure

Wybór schematu kolorów dla krótkich paznokci, pamiętać, że jeśli wybierzesz kształt owalny paznokcie – manicure zmieścić lakiery pastelowe tony i odcienie, a na krótkich paznokciach kwadratowy lub prostokątny kształt jest znacznie bardziej spektakularne spojrzenie maluje żywe i nasycone kolory. Nawiasem mówiąc, mają one tendencję do wizualnie zwiększyć długość krótkiej płytki paznokcia. To jest tylko wtedy, gdy masz bardzo szeroki paznokcie – to lepiej nie je pomalować całkowicie, pozostawiając wąski pasek na bokach.

Pomoże to wizualnie wydłużyć kształt gwoździ.

W zasadzie, można użyć manicure na krótkich paznokciach wszelkie lakiery kolor paznokci obejmujące całkowicie jeden kolor, lub pochodzić z oryginalnym połączeniem kolorów, na przykład, przy użyciu różnych pomysłów kolorowych francuski manicure. Można też stworzyć niepowtarzalny wzór na paznokciach.

Opierając się na krótkie paznokcie

Tak więc, najlepiej nadaje się do krótkich paznokci wzór składający się z cienkich delikatnych pionowych linii, spirale, zwrotów akcji. Świetnie wyglądają i znaków. I można pokazać wyobraźnię i krótkie paznokcie owal, aby jasne i słodkie biedronki pandochek.

Nawiasem mówiąc, na twarzach małych zwierząt w modzie dzisiaj, więc jeśli lubisz eksperymenty – spróbuj! Prawdopodobnie manicure z lufy Myszka Miki czy Ośmiorniczka rozweselić was i wszystkich dookoła!

Na paznokciach prostokątne wyglądają wielkie zwierzęce i kwiatowe wzory. Ale nie zapominaj, że bardzo duże projekty, są gęsto rozmieszczone i drobnych elementów w stanie wizualnie skrócić długość paznokcia. Dlatego też, z wyborem zwrócenie uwagi proszę.

Ale od rzeźby i figury trójwymiarowe powinien odmówić – objętościowy projekt nie nadaje się na krótkie paznokcie.

Ale płynne przejścia kolorów ze światłem na końcu, do ciemności w naskórek, lub odwrotnie – będzie w tym czasie.

Eksperymentowania i niech oryginalny manicure uzupełniać swój unikalny wizerunek!

Opublikowany w pielęgnacji paznokci.

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł i masz coś do dodania, podzielić się swoimi przemyśleniami. Bardzo ważne jest, aby poznać Twoją opinię!

Share →