Poprawnie i pięknie trwała curling włosów

Poprawnie i pięknie trwała curling włosów

Która kobieta nie marzy o luksusowych loki, poprawnie i pięknie położony? Dobra fryzura jest ważnym elementem całego wizerunku kobiet. Można stylowo ubrana, ma drogie perfumy i buty, ale jeśli nie ma chaosu na głowie, cały urok znika …

Piękne loki zawsze będzie w modzie, można tworzyć na różne sposoby: trwałą, lokówki, lokówki. Perm zobowiązuje się iść z tym samym fryzury na co dzień, do lokówek trwać długo, ale lokówka jest idealny!

Curling, wiele pań nazywa się magiczna różdżka, ponieważ jest to najszybszy i najprostszy sposób, aby loki.

Ale jak nawijać włosy na lokówkę? Naprawdę tak proste, jak można często uciekają się do tej procedury?

Sekwencja zawinąć loki curling

Curling żelazka, wpływa na włosy o wysokiej temperaturze. Pod wpływem tego uzyskują one niezbędne formę, która może być przechowywana przez długi czas. Oczywiście, taka procedura jest szkodliwa dla zdrowia włosów.

Owinąć proces był najbardziej delikatne, trzeba odpowiednio przygotować włosy i wybrać dobre narzędzie do regulacji temperatury.

Jeśli nie wiesz, jak poprawnie i pięknie nawijać włosy na curling, wykonaj poniższe wskazówki:

 1. Śrubowe zamki tylko na czyste, suche włosy!
 2. W kręconych włosach powinny stosować środki ochrony termicznej, która chroni konstrukcję przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur. Produkty do stylizacji: pianki, spraye nie stosuje się konieczne.
 3. Określić formę i charakter fryzury loki. Aby utworzyć ciasne loki, należy czesać włosów i dobrze podzielona na kilka stref.

  Po pierwsze, wiatr loki z tyłu głowy, a następnie z boku, wykończenie przedniej części głowy. Bangs wiatr ostatni.

 4. Dziedzinie, która jest nawinięta na raz powinno mieć grubość około 2 cm. Zbyt grube i nie powinien być traktowany, jako że nie będzie miał czasu na rozgrzewkę, a efekt ten będzie minimalny curling;
 5. Curling powinny być przechowywane w prawej i lewej stronie grzebienia;
 6. Ogrzewane lokówka na korzenie. ale tak, aby nie spalić skórę głowy i curl podnieść, wspieranie jego grzebień.

  Przygotowane płyty dociskowe nici, i zaczynają się zawijać jej spiralny ruch od nasady do wierzchołka.

 7. Strand przez kleszcze powinny posiadać nie więcej niż 20 sekund, a następnie delikatnie rozwałkować.
 8. Po wszystkie nici linka, mogą być grzebień zębach grzebienia do szerokiej i bezpiecznej lakierem mocowania włosów.

Aby stworzyć świąteczną kręcone włosy, rozczesać loki jednak nie wszystkie zamki w tym samym czasie może być skręcony na bok.

Aby utworzyć miękkie fale, wiatr kądzieli chaotyczne, źle motania ich w curlingu w 2-3 obroty.

Wystarczy odświeżyć fryzurę, ewentualnie stworzyć loki na całej głowie. Chelochkoy recyklingowi i niektóre loki da obraz uroku i zalotnie. Co ważne, fryzury należy zakończyć wygląd, i powinna pokrywać się z obrazem.

Zalecenia dotyczące pielęgnacji włosów

Owinąć włosy po lokówki są zdrowe, trzeba starannie wybrać narzędzie curling. Dobry curling powinno być z termostatem i ceramicznych posiadacza. Od stanu i struktury włosów w ogóle inna, temperatura i wybór powinien być zindywidualizowane. Jeśli twoje włosy są bardzo cienkie lub uszkodzone ze względu na częste farbowanie, curling temperatury powinny być minimalne.

Czy często nie używać lokówki, zwłaszcza jeśli włosy są uszkodzone. Najpierw trzeba zrobić rehabilitacji i powrotu do zdrowia.

Trzeba umyć włosy w razie potrzeby, na przykład, 1 raz w tygodniu, jeśli włosy są normalne. Oczywiście, pogrubiona mycia włosów jest niezbędne do przeprowadzenia częściej, ale dodatkowo częstotliwość czyszczenia wpływa również ich stan. Po szampon należy stosować odżywczy odżywkę do włosów lub użyć domowe maski.

Zestaw masek domowych receptur. Ale najbardziej sprawdzony i niezawodny przepis jest w następujący sposób: 1 jajko, 0,5 st. łyżka oleju łopianu, 1 łyżka. łyżka czarnym Nierozpuszczalny brunetki kawy (dla), 1 łyżka. łyżka brandy. Wszystkie składniki dokładnie wymieszano i naniesiono na włosach przez 0,5 2:00. Efektem jest błyszczące i zdrowe włosy!

Jeśli zaangażujesz się w takich zabiegów zdrowotnych regularnie, można oszukiwać Curling bez większych szkód.

Dla nowoczesnej kobiety oglądania nad jej włosami, nie powinno być problemu, ponieważ włosy wiatru na włosy curling poprawnie bez ich uszkodzenia. Wraz z rozwojem przemysłu, zajmującej się emisją nowych jednostek, ploek, curling włosy, można łatwo i pięknie zdobione kręcone włosy!

Share →