Popularne materiały

Popularne materiały

Edytowany przez Joram Lemelmana, Izrael Lugovskogo i Rachel Torpusman

Książka przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców. Witryna przedstawia część, która może być użyta do odkrywania znaków, a nawet czytać proste zdania.

Studiował litery arabskie są podane przez autorów nie są w porządku alfabetycznym, a od typów grup.

Uważa się, że wszystkie 28 liter alfabetu arabskiego – spółgłoski. List "Alif" to nie jest spółgłoską może brzmieć jak głośny dźwięk (i, u, v) lub nie powiedział. List "Wow" może ponadto wyrazić zgodę na przekazanie samogłosek w (Albo c) list "ya"może się wydawać th lub i.

Aby ułatwić czytanie w tekstach edukacyjnych i leksykony często używane znaki specjalne – adjustedness. W Poradniki adjustedness celowo nie używane (jak wszystkie teksty w arabskich mediach nie wyraził).

Wszystkie arabskie słowa w książce towarzyszy transkrypcji. Długie samogłoski i dźwięki, które nie są w języku rosyjskim, wpływają dodatkowe ikony i duże litery.

Ważniejsze transkrypcji online jest różny od transkrypcji z tego materiału.

W wielu przypadkach, wraz z arabskimi słowami stosuje swoje hebrajskie odpowiedniki.

Teksty w książce wybrano tylko ze względów praktycznych. Bez winy najpopularniejszych tematów wiadomości autora były zamachy terrorystyczne ataki rakietowe i ataki.

Należy pamiętać, że jesteśmy Emiraty prasa, radio i telewizja – język literacki, który różni się nieco od dialektów mówionych, ale mają właściwe native speakerów w całym świecie arabskim.

Share →