Porady jak masować i jak zrobić to poprawnie.

Porady jak masować i jak zrobić to poprawnie.

Poznasz techniki relaksujący i regenerujący masaż. I będziemy dzielić się z wami tajemnice jak zrobić masaż erotyczny.

Jak masować. Zasady ogólne

1. Wszystkie ruchy masujące powinny iść układu limfatycznego, czyli wzdłuż lokalizacji węzłów chłonnych. Na przykład, szyjka powinny być sprasowany w kierunku włosów do ramion. Ręce – od nadgarstka do łokcia. Masaż stóp powinny być wykonywane od stóp do kolan, od kolan do miednicy. Masaż piersi – od mostka do ramienia.

Lędźwiowego masażu wartości samo w kierunku do dołu.

2. Osoba, która wykonuje masaż powinny zostać złagodzone w każdym czasie.

3. Nie należy długimi przerwami. Po jednym ruchów masażu, odbiór bezpośrednio po powinny być zgodne.

Masaż poprawia krążenie krwi

4. Najlepszym sposobem na masaż nagie ciało. Tak więc, lepszy efekt dotykowe.

5. Masaż oznacza Aby zapewnić sprawne ręce przesuwne, nie opcjonalne, ale pożądane. To jest najlepiej nadaje się do tego balsam oleju lub oliwy z dzieckiem. I, oba muszą być przechowywane ciepłe.

Aby dowiedzieć się, jak masować swoich przyjaciół i bliskich, musisz pamiętać, że masaż jest inny. Tak, jest spokojny i regenerujący masaż tam.

Masaż relaksacyjny

Po długiej i żmudnej pracy dzień masażu będzie dobrodziejstwem dla swoich bliskich. Daj im to przyjemność.

1. massazhiruemogo powinien leżeć na brzuchu, na poziomej, płaskiej powierzchni. Pod głowicą należy umieścić płaską poduszkę. Ręce powinny leżeć wzdłuż ciała i być całkowicie zrelaksowany.

2. masaż powinien rozpocząć się od stóp. Dla tych delikatnych ruchów kolistych masować nogi od stóp do kolan, a następnie wzdłuż boku bioder. Następnie zrobić to samo w kierunku tylnej części ud.

Powtórz 2-3 razy.

3. Następnie należy przejść do miękkich ruchów pompowania plecach. Ręce ślizgają się po grzbiecie na ramionach, a następnie z powrotem do zewnętrznej krawędzi części tylnej do pasa. Więc należy zrobić 5-7 razy. Ruchy powinny być gładkie, z ledwie dostrzegalnym ciśnieniem.

Przykryć plecach ciepłe ręczniki, pościel.

Masaż pleców

4. Po wrócić masażu w rękach strefy. Wystarczy chodzić w ruchu kołowego na powierzchni dłoni rąk do ramion, z tyłu – z głaskania. To był etap wstępny.

Po niej można przejść do głębszego i bardziej efektywnego wypoczynku.

5. Najczęściej zmęczony powrotem. Dlatego konieczne jest, aby znaleźć obszary napięte (często talii i ramion strefa) i średnich promassirovat ciśnienia kciuki ruch kołowy. Ruchy powinny być gładkie i miękkie.

6. Nie, jeżeli jedna osoba odczuwania bólu w tym samym czasie. W tym przypadku, lepiej być ograniczona do pierwszych kilku sesji z prostych kresek, jak powiedzieliśmy wyżej.

7. masaż szyi powinny być wykonywane w końcowej fazie. Lepiej jest, jeśli massazhiruemy obrócić się na plecy. Przeprowadzka z włosami do ramion, cztery palce obu rąk delikatnie masować szyję wzdłuż kręgosłupa.

Sam masaż kręgosłupa nie jest konieczne. Następnie dłoni przesunięciem wzdłuż boków szyjki w kierunku ramion, jak ciągnięcie (średnie ciśnienie).

8. Po masażu, należy ukryć ludzką gęsty koc. Więc moczyć przez 10-15 minut.

Jak masować sylwetkę

Rozweselić przed wysiłkiem lub rozgrzać ciało po spacerze w zimnym, odpowiedni masaż tonowanie. Jego technika jest inna od relaksujący masaż.

1. „pozycji wyjściowej” – taki sam, jak na relaksujący masaż. Pozostają takie same, a kierunek ruchu ramion.

2. Technika podgrzewania wynosi tym samym głaskanie, jednak bardziej aktywny, z dużą presją i prędkości.

3. Mechanizm powinny być bardziej intensywne w całym ciele. Ręce i nogi należy masować dłonią, jakby pocieranie.

4. powrotem można masować wszystkie palce mrowienie, a także za pomocą „cięcie”. Ten ostatni jest rodzajem przepływu równoległego jest rozpylany na obu stronach palm. Dodać swoje stoiska na miejscu w talii i ramion łopatek.

Nie należy używać tych technik w okolicy nerek.

Tajemnice prawidłowego masażu erotycznego

Aby wprowadzić w swoim życiu osobistym trochę romansu, należy dowiedzieć się, jak zrobić masaż erotyczny. Po opanowaniu tej techniki, zawsze będziesz w stanie zaskoczyć i proszę kogoś bliskiego.

1. Główną zasadą tego typu masażu – nie spieszyć. Ale nie powinniśmy robić i bardzo długa przerwa, lub ukochaną można zasnąć.

2. Stanowisko powinno być wybrane, czy na partnera (jest – na plecach lub brzuchu) lub skierowane do siebie.

3. Ponieważ głównym celem – ciepłe życzenia partnera sprawia miękkiej głaskanie i pieszczoty ruch.

Masaż erotyczny

4. Zacznij od twarzy i szyi, a następnie spaść poniżej, wzdłuż ramion i pleców. Może następnie powrót do pozycji „wyjściowej” lub skupić się na konkretnym miejscu, takich jak plecach lub klatce piersiowej. Nie przegap żadnej części ciała bliskiej osoby.

Nie zapominaj także o całowaniu i ładne i przetargowych słów na adres ukochaną osobą.

5. Należy zauważyć interesujący fakt – najbardziej skuteczne masaż erotyczny bardzo stref erogennych w większości przypadków – szyi, pleców, bioder.

Nie zapomnij przyjemną muzykę i zapachy

Masaż jest doskonałym sposobem na złagodzenie zmęczenia lub daje witalność. Tak więc, uważa się, że w organizmie zmęczenie spowodowane przez zakłócenia przepływu Qi energii. Masaż – po prostu służy do przywrócenia go.

W każdym razie, to pomaga krążenie krwi, relaks i ustalenia prawidłowego metabolizmu. Należy jednak stosować do selektywnego masażu ludzi, którzy mają wysokie ciśnienie krwi lub problemy z żylakami.

W tym przypadku, należy zasięgnąć porady specjalisty, który pomoże ci wybrać odpowiedni masaż opcji.

Share →