Porady: plamy na języku

Porady: plamy na języku

nasy555 19.12.2012, 15:02

plamy na języku

Witaj! Moje dziecko od ponad miesiąca w języku posiada czerwony punkt, około 7-8 mm. średnicy. jest gładka, bez brodawek. Ślinienie strumienie i małe ręce lub całkowicie w ustach nieustannie.

Rozumiem, że te objawy mogą być do ząbkowania. Synule teraz 1 rok i 2 miesiące. i do tej pory mamy tylko 8 ząbków. Rozwijać się normalnie (80cm wysokość, waga 12 kg.), Normal apetyt, dobrze spać, umiarkowanie kapryśny.

Język nie jest spalony. To był upadek z tworzywa sztucznego łyżką w ustach, ale nie pamiętam, aby plama pojawiła się po tym. Dzisiaj był nasz dentysta – łączy w dziesiątkę z naszych alergii pokarmowych (cukier, pszenica, kukurydza i wiele innych produktów – boją się spróbować czegoś nowego: okresowo policzki, pośladki i nogi czerwone). Na języka geograficznego dentysta powiedział, że tak nie jest. Mówi się, że obrzęk dziąseł (4-ki wznoszenia), ale jeszcze nie widziałem. Byłem najbardziej boją się, że ostatnio słyszałem w telewizji, że jeśli język ma działkę o gładkiej powierzchni, może to być oznaką raka języka.

Powiedz mi, proszę, może być uczulony na języku? lub może to być język geograficzny, pod warunkiem, że jest czysto czerwona plama (bez białawe plamy, felgi, itp)? I uzasadnić moje obawy raka języka?

po przeczytaniu leczenie przyszło mi do głowy tylko jedno – język georgaficheskoe, to jako przejaw allregii, zwłaszcza, że ​​istnieje tendencja!

Język georgaficheskoe w tych dzieci nie maenkih vseegda będzie wyglądać w książce, że tak powiem, i mają swoje własne cechy. na twoim miejscu bym się skonsultować z gastroeneterologom, miejsce to może być związane z zaboelvaniya pokarmowego, tak na wszelki wypadek, więc oni się upewnić.

że w odniesieniu do raka języka, tutu prawdopodobnie tylko wstrząsnąć, najbardziej lokalizację guza w przestrzeni podjęzykowej i bardzo szybko uveliichivayutsya węzłów chłonnych i innych dość oczywistych objawów -. gorączka, utrata masy ciała, vplod, ból do wyniszczenia i inni Tylko uważaj na ten warunek i skonsultować alergologa

Share →