Porcelanowe figurki, obrazy, zabawki, futra, organiczne ...

Porcelanowe figurki, obrazy, zabawki, futra, kawa organiczna. Wyłączności luksusu!

Zapraszamy do wnętrz porcelanowe figurki, zabawki, futra i obrazy LeFard. LeFard Firma oferuje szeroki wachlarz ciekawych produktów, które mogą przyciągnąć uwagę. Zabawki i dywany futro góra camel – alpaki; antyczne figurki porcelanowe Produkcja niemiecki, hiszpański, a także posągi Nowego Świata; tkaniny unikatowe artyści – obraz olejny na płótnie.

Oferujemy produkty, które wyłączności jest czystość ekologiczną i oryginalność. Nasza firma oferuje miękkie zabawki i dywany w całej Rosji. Boutique wypchane zwierzęta i dywaniki futra LeFard ci niespodzianka!

Figurki z porcelany stanowią dużą kolekcję tancerzy, koronki, baleriny porcelany. Antyczne figurki ręcznie najbardziej znanych marek. Unikalne porcelanowe figurki Europejczyków i amerykańskich.

Galeria Sztuki.

Za każdym razem przed świętami myślimy o tym, co jest nieoczekiwane, oryginalny i niepowtarzalny prezent bliskiej osoby, dzieci, rodziców i kolegów. Zdecyduj się na dary futra z LeFard, trafisz swoich bliskich unikalny świetności i wyłączności. Dostarczamy do Ciebie z Ameryki Południowej (Republika Ekwadoru), Ameryki Południowej ręcznie futra alpaki górskie: zabawki wykonane dywany futra naturalnego z futra i skóry, kapcie i chusty, ręcznie wykonane w Chile i Ekwadoru z ekologicznie czystej wełny i sierści. Wszystkie produkty posiadają certyfikat futro, miękkie zabawki ekologicznej czystości potwierdzone badaniami.

Żaden z chińskiego plastiku braholnaya lub syntetycznego niebezpiecznej zabawki dla Twojego dziecka nie może być porównywana z zabawek wykonanych z naturalnego futra z LeFard.

Dalej

Wyłączności luksusu w swoim życiu!

Share →