Porozmawiajmy ze sobą komplementy

Porozmawiajmy ze sobą komplementy

Wkrótce przyjdzie święta Nowego Roku, w końcu naraduemsya i pracować. W czasie wakacji, niektóre pary są tak znudzeni sobą, które czasem nie mogą się doczekać dnia, kiedy trzeba iść do pracy. I tak się nie stanie, trzeba pamiętać o sztuce komplement. Podczas zalotów, wiedział to, ale w końcu wyparte krytyki wszystkie komplementy. Re jeden i nie powiodło się, ale nie było napięcie w związku.

Porozmawiajmy ze sobą komplementy, słuchać psychologów, są poprawne komplementy.

Porozmawiajmy o mężczyznach

1. Należy powiedzieć komplement i spojrzeć w oczy mu do kogo to mówisz. Nie trzeba mówić do człowieka na przyjaciela, mówią «Myślałem o udzielenie mi futro»Muszę powiedzieć bez sepleniąc, i nadal być najpoważniejszym «Kochanie, jesteś po prostu najlepszy, jesteś wyjątkową osobą! »,

2. Nie trzeba być ironiczny. «Kochanie, nie sądzę, można kupić bilety do teatru! »,

3. Nie trzeba od rana do nocy chwalili swoje ulubione, albo po prostu tracą cenę. Jeśli lubisz dobre wino, to nie znaczy, że należy utrzymać go w ustach przez cały czas!

4. Nie rób niekorzystnych porównań. "Dobre dla Ciebie, rzucić palenie, chociaż odzyskać do 10 funtów! "

5. Potrzebujesz chwalić człowieka dla jego męskości, a tym samym do pamięci, inteligencji, dowcipu, siły, a nie za możliwość umycia naczyń, woda kwiaty i zdolność do gotowania.

6. Daj mu upalny wygląd i uśmiech, za to masz go raz i zakochał.

7. Nie bój przesady. Po tym wszystkim, jako pisarz angielski Goldsmith przyznał, że ludzie podejmują obojętnie zasłużone komplementy, ale z wdzięcznością słuchać tych, którzy nie mają żadnych praw. Brytyjski pisarz Fielding powiedział, że jeśli oszust powiedzieć, że jest uczciwym człowiekiem i głupi, aby powiedzieć, że jest inteligentny, to od razu stwierdzić, ramiona.

8. Mężczyźni lepszych komplementów na ich cechy charakteru, umiejętności, umiejętności biznesowych. Ten człowiek zainteresowany obrazem, a mianowicie wrażenie, że produkuje, a nie danych zewnętrznych.

Doceniając kobiet, gdy im się mówi komplementy?

1. Przed komplementy nawet silna kobieta staje się bezsilna. Na jej komplementy, choć prysznicem, wypełniają go energii życiowej, myśli, odświeżania.

2. Komplementy może uzdrowić każdą ranę emocjonalną. I nie istnieje niebezpieczeństwo przedawkowania.

3. Kobieta straciła poczucie rzeczywistości, jeśli chodzi o komplementy, długonoga kobieta nie będzie zadowolony komplement, jeśli powiesz, że ma długie i piękne nogi. Krótkich nogach kobieta komplement tak, że nie uważa, że ​​jest go oszukiwać. Po prostu myślałem, że w odniesieniu do nóg niepowołane całe życie.

4. Droga do serca kobiety – komplement. To nie ma znaczenia, kto pracuje – Sklep i dyrygent, sekretarz Prezent ryjówka może zmienić się w anioła.

Wszyscy ludzie potrzebują pozytywnych emocji. A kiedy mówimy komplement, mamy lokalizację odpowiedzi. Nie każdy może powiedzieć komplement, konieczne jest, aby dowiedzieć się. Powiedzmy, że komplementy!

Może to pochlebstwo?

Prezent – to kiedy przesadzać trochę godności. Jeśli mówimy koledze, że naprawdę jest fryzura, byłoby komplementem. A jeśli kobieta mówi, że ona jest najpiękniejsza ze wszystkich, których widział w moim życiu, to byłoby pochlebstwa.

Pochlebstwo mogą różnić się od wielkości przesady komplement, i to więcej niż się wydaje, fałszywe komplementy.

Nie zawsze dobrze chwalić

Komplement i pochwały – to nie jest to samo. Gdy chwalimy kogoś, często działają jako koneser – «Dobrze zrobiłeś z jego zadaniami», Wydaje się, że nie ma nic w tej ofensywy, pozytywnych emocji. Ale dlaczego milczał towarzyszem, warknął, nie podziękował.

A wszystko dlatego, że pozwolił jej pochwały od góry do dołu, jak wznieść się ponad jego towarzysza, jakby ojciec dziecka chwalony za to, że w końcu spełnione w odrabianiu prac domowych. Jeśli chcesz, aby komplement, pozycja powinna być lekko w górę. Tak «Zastanawiam się, jak szybko i łatwo można rozwiązać te problemy! » Poczuj różnicę?

Jeśli darować

Sprawne i dokładne komplement, kiedy mówisz antikompliment temu, kto mówi. Jego kolega możemy podnieść, a w tym samym punkcie czasowym do awarii jego: «Wow, jak się masz wszystko okazuje, i męczyłem się z tym problemem, aż do nocy, ale nigdy go rozwiązać», Oczywiście, przepraszam, ale jeśli potrzebujesz tego człowieka jako sojusznika, przyjaciela, to możesz poświęcić swoją dumę.

Oczywiście, jeśli wiesz, po co to się robi.

Hit na siebie

Share →