Posiłki w szkole

Posiłki w szkole    

Preschooler beztroskie czasy już minęły, a zaczyna zupełnie inne życie.

Szkoła, praca domowa, zajęcia wychowania fizycznego i zajęć pozalekcyjnych są zmieniające się potrzeby dziecka w zakresie energii. Wraz z potrzebami być zmienione i żywienia.

Różnorodność dietetyczne

Teraz Twoje dziecko może doprowadzić do tabeli wiele do najlepiej unikać tego, co kiedyś. wędzone wiele przysmaków, potrawy smażone, a nawet kiełbasy. Chociaż, oczywiście, że nie powinniśmy spieszyć się podobać uczniak nowe menu po prostu pierwszy września. Wprowadzać zmiany stopniowo i ostrożnie .

Idealne zdrowe śniadanie

Rano owsianka – nie kara, ale zastaw ożywieniem na wiele godzin. Dowiedz się. jak to się stało!

To było w wieku wczesnoszkolnym osoba nabywa wiele przewlekłych chorób, takich jak zapalenie błony śluzowej żołądka. Aby tego uniknąć, należy nadal uważnie monitorować to, co i kiedy dziecko je.

Harmonogram Wymiana

Student potrawy zależy od kierunku, w którym uczy się zmieniać. Jeśli szkoła jest zorganizowana gorące posiłki, student otrzymuje dwa śniadania, jeden w domu przed wyjściem, a drugi w szkole, w zagłębieniu. On zamówi lub w szkole, w domu, a wieczorem na kolację.

Uczniowie w druga zmiana śniadanie, lunch i kolację w domu i w szkole otrzymują tylko gorące popołudnie. Należy o tym pamiętać. przygotowuje jedzenie dla niemowląt dziennie.

Tryb Memory Stick

W młodszych uczniów, rodziców pracuje w ciągu dnia są zazwyczaj pod opieką babci lub niani. Dlatego Zasady i dieta powinna być jasno komunikowane dla tych, którzy będą karmić nieobecność jego rodziców.

Jeszcze co najmniej trzy posiłki powinny zawierać gorącą potrawę. Zwykle jest to śniadanie, obiad i kolację.

Śniadanie

Na śniadanie, uczniowie mogą być oferowane lub owsiane, jaja zapiekankę. Jeśli dziecko dostaje gorące śniadanie w szkole, w domu, on może mieć śniadanie kanapki, choć lepiej jest gorące danie.

Jeśli szkoła ma takiej mocy, dziecko musi być w pełni jeść w domu. Głodny uczeń przekąskę „suche racje”, szybko zmęczony i gorzej nauki.

Zapytaj na śniadanie może być herbata, mleko, jogurt lub kakao.

Lunch Time

Obiad powinien zawierać trzy lub cztery dania. zupa, mięso lub ryby z warzywami, danie trzecie, a także przekąski.

Do przekąska dobrze nadaje się sałatki warzywne, rozdrobnione marchewki, kapusty. Wiele dzieci nie lubi zupa. ale jest to konieczne do pełnego obiadu.

Mięso lub Ryba Podawane z danie z warzyw, makaronu lub płatków, lub jako mieszane potrawy: gulasz, gołąbki, faszerowanych warzyw.

Jako Dania trzecie zwykle oferowane kompot z suszonych lub świeżych owoców.

Jedzenie w godzinach wieczornych

Mleko i produkty mleczne

Co trzeba wiedzieć na temat mleka i produktów mlecznych, aby uzyskać od nich użyteczne, mówi dietetyk najwyższa kategoria Instytut Żywienia Klinicznego Elena Chedia.

Jest południe. W przeciwieństwie do innych posiłków może składać się z ciasteczka, babeczki, marshmallows lub chleb z marmoladą. Odpowiadający soków, mleka, herbaty lub kakao.

Obiad — Ostatni posiłek dnia, po której nie powinno być podjadanie. W tym nasion, frytki lub telewizji popcorn ulubionych. Jeść należy nie później niż 02:00 snem.

Kolacja składa się z dań na ciepło, takie jak ryby, zbóż, jaj lub zapiekanek. Nadaje się również do kolacji, że te same potrawy są serwowane w porze lunchu na sekundę.

W ciągu dnia między posiłkami uczeń może jeść owoce i warzywa.

A jeśli szkoła nie jest podawany?

Niestety, nie wszystkie szkoły organizowane gorących posiłków szkolnych. W niektórych szkołach istnieją tylko w formie bufetu oferuje ciastka, ciasta, ciastka, herbata, sok i wodę sodową. Wymień to śniadanie, oczywiście, niemożliwe.

Jedyne wyjście dać jedzenie do szkoły. Gdy to nie jest koniecznie ograniczony do kanapek. W specjalnym polu można umieścić na lunch sałatkę, jajecznicę lub zapiekanek.

Jeśli zaznaczysz pole z pięknym i modnym wyglądem, to pomoże dziecku przezwyciężyć smutek i bezpiecznie zjeść swoje śniadanie na oczach wszystkich.

Informacja dla rodziców

Uczeń musi otrzymać pięć posiłków dziennie, trzy z nich – ciepłą i zimną. Przestrzeganie zapobiec chorobom i planowania posiłków powinny być wykonane z uwzględnieniem zmian, w którym dziecko uczy. Skuteczny sposób, aby nakarmić dziecko w szkole – dać mu jeść z nimi.

Share →