Powiększenie węzłów chłonnych

Powiększenie węzłów chłonnych

Powiedz mi, są stale powiększone węzły chłonne córka 4 lat – chodzi o coś mówi? Lekarz mówi, że to w porządku. Może powinniśmy przejść kompleksowe badania?

Może są odpowiednie leki, aby pozbyć się tej plagi?

* * * Mój syn ma 4 lata. Zwiększona jeden guz Węzły chłonne wartości dużej grochu i innych nieznacznie wzrasta. Pediatra mówi, że inne grupy także nieznacznie wzrosła. Analizy są okresowo wynajem. Hemoglobina spadła do średnio 110 komórek wzrosła do 43.

Pierwszy powiększone węzły chłonne Odkryłem, kiedy dziecko było 3 miesiące. Były skonsultować się z pediatrą w Instytucie Pediatrii, lekarz powiedział, że dziecko – limfatiki, być może jest to spowodowane alergią (skaza umiarkowanym od 1,5 miesięcy). Co radzę zrobić?

* * * Mamy następujący problem: nasze córki 2 miesiące, na drugi dzień okazało się ją w środku szyi, za uchem powiększenie węzłów chłonnych. podczas palpacyjne było wiele małych kulek w lewo i prawo, ale tylko jeden węzeł jest wypukła. Chirurg podczas inspekcji, że patologia na części terapeuty nie jest wyznaczony kompresu z Vishnevsky maści i nazol nosa. Wydawało się, że mieliśmy zimno, ale w rzeczywistości "głośny oddech" Pierwsze godziny życia, to wyjaśnia cechy nieba. Jedz dobrze, swobodnie oddychać w tym samym czasie, aktywne i zabawy. Jedyny problem – skaza, to się uspokoi, a potem wybucha. Czy możesz podać powód zwiększenie węzłów chłonnych. jest bardzo zaniepokojony.

Share →