Powołani najprostszy sposób, aby usunąć pierścień z palca

Powołani najprostszy sposób, aby usunąć pierścień z palca

02.08.2014, 11:41

Problem utknięcie na palcu jest istotne dla wielu osób. Ktoś rozwiązuje go wodą z mydłem, a ktoś potrzebuje i opieki medycznej. Zanim pójdziesz do lekarza, spróbować tej metody.

Skazani na palec pierścień, który można nosić bez zdejmowania wiele lat, biżuteria dziewczyny, które decydują się spróbować, lub ładny pierścionek ze sklepu jubilerskiego, który zamierzają kupić. Która opcja to możesz napotkać, to zawsze jest dość niewygodne chwila. Po pierwsze, nadal może być odczytywane z uśmiechem, ale jeśli pierścień nigdy nie będziesz chciał opuścić palca, i nie pomaga nawet mydło, nastrój może spaść na tyle twardy.

Rzeczywiście, w tym przypadku, jest jednym z najbardziej trudne wersja – cięcia pierścień gdzieś na pogotowie lub do szpitala.

Ale nie niszczą piękny biżuterię. Spójrz opcję, która oferuje fachową brytyjskiego Centre Centrum Evidence Based awaryjnego dla Manchester Emergency Care Profesor Simon Carly, którzy od wielu lat zajmujemy się w medycynie ratunkowej. Jeśli nie mówisz po angielsku, należy natychmiast udać się do filmu 1:52, aby zobaczyć samej technologii Usuwanie pierścień z palca .

Jako narzędzia profesor Karl wziął elastyczny przewód z chirurgiczne maski, który wyciska tkaniny palec wokół stawu, jak również tradycyjnych pęsetą. W tej technologii nie ma absolutnie nic skomplikowanego, więc można bezpiecznie używać go w domu.

"Wiem, że nikt nie chce, aby zniszczyć ich obrączki – mówi profesor Karl. – Szczególnie trudno jest to zrobić w dowolny starszą panią, której mąż zmarł niedawno. Więc zwrócić uwagę najprostszy sposób, w którym biorę się 98% wszystkich przebijał pierścienie z palców moich pacjentów", (Czytaj więcej)

Share →