Pozbądź się bólu zęba

Pozbądź się bólu zęba

Do najbardziej poprawne i niezawodne środki pozbycie wszelkich nieszczęść stomatologicznych – to, oczywiście, wizyta u dentysty. Niezależnie od powodów, aby odłożyć wyjazd do lekarza dla siebie jesteś, pamiętaj, że tylko specjalista może właściwie ocenić problem i wyeliminować pierwszą przyczynę bólu, a nie tylko nieprzyjemne objawy.

W przypadku tymczasowych doznań związanych z easing chorób zębów, może zaoferować następujące sposoby:

1. przeciwbólowe – „Ketorol” lub „Ketanov”. Może środek przeciwzapalny „Ibuprofen”. Wskazania, Dawkowanie i sposób stosowania są podane w instrukcji do leku. Aspiryna i paracetamol powinien być zarezerwowany dla innej okazji, ponieważ, zgodnie z kilku dentystów, nie robią na ból zęba skutecznych działań.

Ponadto, nie starają się umieścić aspiryny bezpośrednio bólem zęba. Aspiryna może spowodować poparzenia śluzówki dziąseł i innych części jamy ustnej.

2. Roztwór sody – przemyć w niektórych przypadkach zapewnia ulgę. Możesz dodać trochę roztworu jodu.

3. Chłodzenie. Trzeba stosować lodu na drugą stronę, która zakłóca ząb. Zaleca się, aby zastosować lód nie więcej niż 10-15 minut.

Istnieją również popularne sposoby, które prezentujemy szybko jak noty informacyjnej, a nie jako wskazówka do działania.

1. wywar z szałwii. Kolekcja piwny i przepłukać usta, starając się zachować ciepły rosół już ząb pacjenta. Aby zmniejszyć ból należy wykonać płukanie 3-4 razy w ciągu godziny.

2. korzeniem babki. W uchu na boku, na bóle zębów, przywrócone babki i nadążać remisję bólu.

3. Czosnek + cebuli. Aby usunąć ból zęba, można stosować mieszaninę soli, czosnku i cebuli. Miąższ z równych części tych składników są dobrze się połączą.

Następnie stosuje się do bolącego zęba i przykryć wacikiem.

Ekscentryczne sposoby na pozbycie się bólu zęba.

1. Amerykańska agentem. Poproś osobę zdjąć kurtkę, buty i skarpetki. Zauważ, jak ręka (prawy lub lewy), zdejmuje marynarkę i zaczyna się jakie nogi zaczynają brać buty i skarpetki.

Zapytaj go kilka razy, aby usunąć i umieścić na niej wszystkie z niezwykłą strony w odwrotnej kolejności (np. Jeśli zdejmuje kurtkę z lewej strony, a następnie poprosić go, aby zrobić to samo, tylko zaczynając od prawej strony, itd.). Autorzy metody są przekonani, że tymczasowa zmiana nawyków spowoduje przełączenie półkul mózgowych, a ludzie nie będą występować ból zęba.

2. Lam. Jak to spowodować – sam zdecyduj. Na przykład, spróbuj wyciąć cebulę.

Naukowcy w swoich badaniach stwierdzili, że płacz zmniejsza ciśnienie w dziąsłach, trochę matowienie ból.

3. paznokci. Wlać trochę na dnie patelni około ¼ cala ciekłego lipowy. Weź stary zardzewiały gwóźdź, mocno.

Raskalivayut paznokci czerwony, umieścić go w miodzie. W tym samym czasie wokół gwoździa jest ukształtowana grubą czarną substancję takie jak smoła. Substancja ta powinna być smarowane gumę w nocy przed snem.

Obowiązkowe warunek ten wspaniały przepis – paznokci musi być stary i mocno zardzewiałe.

Doświadczyć wykwintne dania z siebie lub do specjalistów – Ty decydujesz!

Share →